DomGadżetyNews

Nowoczesna szczoteczka soniczna HOFFEN dostępna w Biedronce

Od 13 czerwca w ofercie sieci Biedronka znalazła się soniczna szczoteczka marki Hoffen. Byłam bardzo ciekawa jej jakości, dlatego też postanowiłam wypróbować ją osobiście. Jak sprawdziła się podczas użytkowania?

Szczoteczka soniczna Hoffen zapakowana była w eleganckie pudełko. Do wyboru były dwa warianty kolorystyczne produktu – czarna i biała. Ja zdecydowałam się na białą. Po wyjęciu z pudełka, już na pierwszy rzut oka moją uwagę zwróciła bardzo dobra jakość obudowy. Szczoteczka została wykonana z wysokiej jakości plastiku, świetnie spasowana. Do tego wcale nie odbiega jakością od innych szczoteczek sonicznych znanych marek. Dodatkowo szczoteczka jest odporna na zachlapania ,gdyż powiada wewnątrz obudowy uszczelki.

Szczoteczka soniczna Hoffen – zawartość pudełka

Jeśli chodzi o zawartość pudełka to mile zaskoczyła mnie ilość dodatkowych końcówek, bo aż 4. Zazwyczaj do szczoteczek dodawane są maksymalnie dwie. Końcówki wymienne mają różne kolory, dzięki czemu można używać szczoteczki nawet we dwoje. Wymieniać należy je co trzy miesiące, także całość powinna nam starczyć na rok samodzielnego użytkowania. Jeśli zużyjecie już je wszystkie to kolejne końcówki będzie można nabyć w sklepie Hoffen, a za jakiś czas zapewne również trafią na półki Biedronki.

Oprócz tego w zestawie znajdziemy etui podróżne mieszczące szczoteczkę i dwie dodatkowe końcówki. Idealne rozwiązanie jeśli wybieramy się na wakacje. Stacja dokująca szczoteczki posiada port USB. Zaskoczyło mnie to trochę, gdyż do tej pory spotykałam się ze zwykłymi wtyczkami. Natomiast nie jest to jakoś bardzo uciążliwie, gdyż podejrzewam, że każdy z nas ma ładowarkę USB, czy port w laptopie. Takie rozwiązanie jest proekologiczne.

Szczoteczka soniczna Hoffen – działanie

Jeśli chodzi o działanie to działa tak jak szczoteczka soniczna działać powinna, czyli przede wszystkim bardzo dobrze czyści zęby oraz przestrzeń między nimi, poprzez drganie. Włosie wykonuje aż 600 drgań na sekundę, tym samym generując falę dźwiękową. Szczoteczka co 30 sekund informuje o konieczności zmiany strefy czyszczenia.

Użycie jej jest niezwykłe łatwe i wygodne. Nie trzeba tutaj wykonywać dodatkowych ruchów szczoteczką, jak to się ma w przypadku tradycyjnego szczotkowania. Spokojnie mogą również używać ją dzieci, tym bardziej że ma program Sensitive. Wszystkich trybów pracy jest aż pięć, co również pozytywnie mnie zaskoczyło.

Czy warto kupić szczoteczkę soniczną z Biedronki?

Odpowiedź brzmi, tak. Produkt marki Hoffen ma przystępną cenę i wysoką jakość. Szczoteczka jest dobrze wykonana, dodatkowy plus za mnóstwo gadżetów oraz dostępność wymiennych końcówek.

Tekst powstał przy współpracy z kobieco.pl

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom