NewsPorady

Naprawa sprzętu fotograficznego – gdzie?

Odkąd pamiętam, uwielbiam robić zdjęcia. Początki mojej fotografii to przygoda z aparatem cyfrowym, w późniejszym etapie przerzuciłam się na lustrzankę i zostało mi do dziś. Uwielbiam fotografować ludzi, robić reportaże z uroczystości (kiedyś robiłam to nawet zawodowo). Dziś moją pasję łączę z blogiem, gdzie aparat to nieodłączne narzędzie pracy. Ważne więc by odpowiednio o niego dbać, jednak wiadomo, że nawet najbardziej zadbane rzeczy potrafią się popsuć. I tak było całkiem niedawno, akurat w chwili kiedy aparat był mi niezbędny. No i stało się – uległ uszkodzeniu. Niestety było to już po okresie gwarancyjnym.

 

Co zrobiłam ? Oczywiście nie naprawiłam na własną rękę, ani też nie oddałam go do pierwszego lepszego punktu napraw. Mój aparat powędrował do autoryzowanego serwisu fotograficznego e-csi.pl. Dlaczego ? Po pierwsze aparat fotograficzny, jak już wspomniałam, to moje narzędzie pracy i nie wyobrażam sobie, aby oddać go do punktu napraw nie posiadającego odpowiednich kompetencji. Jest on dla mnie zbyt cenny.

Kolejny argument za to fakt, iż firma ta cieszy się sporym zaufaniem innych klientów, w dodatku są oni moimi znajomymi. Terminowość i fachowość napraw jest tu na pierwszym miejscu. Warto wiedzieć, że taki serwis, aby uzyskać autoryzację musi spełnić wysokie standardy jakościowe oraz kryteria określone przez producentów sprzętu. To daje mi pewność, że naprawy są wykonywane starannie, zgodnie z wszelkimi wytycznymi oraz przy użyciu wyłącznie oryginalnych urządzeń i części zamiennych.

CSI Foto i Video zajmuje się naprawą marek Canon, Sony, Tamron i Leica. W moim przypadku była to lustrzanka Canon, ale jak widzicie sympatycy innych marek w potrzebie, również będa usatysfakcjonowani. Warto tu także wspomnieć o fakcie, że jeśli Wasz sprzęt posiada gwarancję i oddacie go do naprawy do autoryzowanego serwisu, to nie straci on jej. Okres gwarancyjny nadal będzie obejmował nasze urządzenie. Jeśli natomiast wykonujemy naprawę pogwarancyjna, za którą płacimy to mamy na nią, aż 6-cio miesięczną gwarancję. To bardzo ważne, w przypadku, gdyby jednak coś nadal było nie tak jak trzeba.

Jeśli natomiast nie macie aparatu, a chcielibyście nabyć jakiś używany model (wiadomo, że wiąże się to z obniżeniem ceny i warto czasem się na taki zakup skusić). To e-csi.pl oferuję świetną opcję sprawdzenia sprzętu, który właśnie chcemy zakupić. Pełna diagnostyka sprzętu fotograficznego pozwala na dokładne sprawdzenie stanu technicznego. Będziemy mieć pewność, że żaden sprzedawca nas nie oszuka. Całkiem ciekawa usługa, prawda? Mamy wtedy pełny zakres informacji, czy kupowany przez nas sprzęt jest na pewno wart swojej ceny.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News