Inne

Najlepiej płatne sloty online od Realtime Gaming

kasyna internetowe
kasyna internetowe

Automaty do gry obsługiwane przez Realtime Gaming (RTG) są jednymi z najbardziej preferowanych dzięki doskonałej grafice i oprogramowaniu.

Dostawca oferuje szeroki wybór sloty online, które spełnią wszystkie potrzeby i osobiste wymagania graczy.

RTG nieustannie pracuje nad swoimi automatami, aby poprawić wrażenia z gry swoich klientów.

Wszystkie automaty dostarczane przez RTG mają wbudowany generator liczb losowych (RNG), który gwarantuje losową dystrybucję nagród.

Jednak procent wypłat z sloty jest różny. Oto najlepsze płatne automaty do gier opracowane przez RTG.

Sloty online RTG z najbardziej atrakcyjnym RTP

Texan Tycoon

Automat Texan Tycoon nie ma najlepszej grafiki, ale bardziej doświadczeni gracze są świadomi faktu, że ładne obrazki wyświetlane na ekranie nie mają nic wspólnego z wypłatami.

Gra ma 5 bębnów i 25 linii wygrywających i szczyci się motywem Texas. Ten automat zawiera zarówno symbole wild, jak i scatter, oprócz wszystkich zwykłych symboli, które przynoszą mniejsze nagrody. Większe wygrane są generowane dzięki symbolom o wyższej wartości.

W rozgrywce zaimplementowano również specjalne funkcje bonusowe. Na przykład, istnieje runda bonusowa z darmowymi spinami, która jest odblokowywana, gdy co najmniej trzy scatter szybu naftowego trafią na bębny.

Ponadto Texan Tycoon oferuje progresywny jackpot, który jest przyznawany losowo i może zostać uruchomiony w dowolnym obrocie, niezależnie od tego, czy jest to wygrany, czy przegrany.

Goblin’s Treasure

Slot Goblin’s Treasure to kolejny ekscytujący tytuł RTG, który oferuje 5 bębnów i 25 linii wygrywających.

Fakt, że istnieją również dwa losowe jackpoty, sprawił, że gra stała się jeszcze bardziej popularna wśród graczy z całego świata.

Jest to jeden z najlepszych sloty online, jeśli chodzi o grafikę i animacje, z dużą różnorodnością symboli zaimplementowanych na bębnach.

Ponadto oferowana jest pełna gama nominałów monet, aby zaspokoić potrzeby i wymagania wszystkich graczy.

Oczywiście są też dwa symbole wild i symbol scatter, z których wszystkie mogą prowadzić do wspaniałych nagród.

Gdy graczowi uda się trafić pierwszy wild symbol na pierwszym bębnie, aktywowana jest funkcja bonusowych darmowych spinów.

Z drugiej strony symbol scatter zapewnia świetne mnożniki, które mogą zwiększyć wygrane gracza.

Jak wspomniano powyżej, w slocie Goblin’s Treasure dostępne są również dwa progresywne jackpoty – mały i duży. Oba są losowo wygrywane, ale im wyższy zakład gracza, tym większe jego szanse na wygranie jackpota.

The Three Stooges

The Three Stooges to 5-bębnowa, 25-liniowa gra wrzutowa dostarczana przez RTG. Automat ma stosunkowo niski maksymalny zakład i jest uważany za odpowiedni dla wszystkich typów graczy, bez względu na ich bankroll.

Motyw automatu oparty jest na filmach komediowych o Three Stooges, co jest głównym powodem, dla którego gra stała się tak popularna.

Jak już wspomniano, opcje zakładów są tutaj przede wszystkim stałe, a domyślny nominał monety wynosi 0,05.

Są też symbole wild i scatter. Po trafieniu zwycięskiej kombinacji pięciu wild symboli uruchamiany jest progresywny jackpot. Ten ostatni można również aktywować podczas rundy bonusowej darmowych spinów.

Hockey Hero

Hockey Hero to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych, wysoko płatnych sloty online, jakie kiedykolwiek zostały opracowane przez RTG.

Zawiera 5 bębnów i 25 linii wygrywających, a także motyw hokeja na lodzie, który z powodzeniem odtwarza atmosferę popularnego sportu.

Gracze mogą wybrać, ile linii wypłat mają zostać aktywowane. Mają również możliwość wyboru monet o różnych nominałach, które wahają się od 0,01 do 5,00.

W rozgrywce zaimplementowano ogromną różnorodność symboli i ikon. Wyróżnia się również symbol wild i scatter.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Inne