ModaNews

Moja letnia wishlista z Take Shop

W końcu mamy wiosnę a po niej wreszcie nadejdzie upragnione lato. Na zewnątrz robi się ciepło, więc z większą chęcią odkrywamy coraz więcej naszego ciała. Dlatego też ja sama udałam się na poszukiwanie czegoś, co wypełni luki w moich letnich stylizacjach. Nie lubię przepłacać dlatego też wszystkie moje ciuchy postanowiłam zamówić na stronie TakeShop.  Dziś pokaże Wam moją letnią wishistę akcesorii.

Moją wishlistę zaczęłam od dodatków i pierwsze, co do niej trafiło to okulary zerówki, które stały się ostatnio modnym elementem stylizacji. Zakładanie grubych, dużych oprawek – zwłaszcza popularnych teraz nerd glasses („kujonek„) – bardzo szybko zyskało swoich zwolenników wyrażających swój styl na polskich ulicach.

Moim kolejnym punktem wishilsty były oczywiście zegarki damskie. To dodatki, które potrafią zmienić każdą stylizację, w zależności od stylu w jakim je wybierzemy. Mamy zegarki bardziej eleganckie, ale są także te casualowe idealne dla codziennego looku. Możemy wybierać w kolorach i wzorach. W zależności od naszych upodobań znajdziemy modele z większą, bądź mniejszą tarczą.

Jaki jest nieodłączny element kobiecej stylizacji oprócz tych wymienionych wyżej? Oczywiście torebka! Tych chyba nigdy za wiele. W tym sezonie zdecydowałam się na torebki na ramię. Są dość małe, ale mimo wszystko pakowne. Idealne na zakupy czy też wycieczkę. Mamy tu dostępność różnych fasonów, a także kolorów. Poniżej zobaczycie małe zestawienie moich ulubionych, ciężko mi się zdecydować na jedną więc najpewniej pojawią się w mojej szafie wszystkie wymienione torebki.

Moja letnia wishlista z TopShop oczywiście nie kończy się na samych akcesoriach. W kolejnych wpisach zaprezentuję Wam pozostałe części garderoby, które muszą pojawić się u mnie tego lata.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda