Czas kwarantanny potrafi być dość trudny. Po dwóch miesiącach w domu z dziećmi nawet najlepszym rodzicom zdarza się brakować pomysłów. Niestety taka niemoc dopadła i mnie, dlatego też poszukałam inspiracji w sieci. Na szczęście dość szybko trafiłam na stronę swiatevi.pl, która zaoferowała mi wiele cennych pomysłów.

Kim jest laleczka Evi? Poznaj jej świat

Evi to mała, urocza laleczka, dostępna w różnych wersjach. W zależności od zestawu możemy znaleźć razem z nią pieska, konia, czy też kotka. Razem z nią dziewczynki wybiorą się na kemping, czy też rejs statkiem. Młodsza siostrzyczka Steffi Love wprowadzi dziecko w świat wyobraźni, pomoże stworzyć ich własne historie podczas zabawy. Zestawy i laleczki Evi z powodzeniem można łączyć.

laleczki Evi

laleczki Evi

laleczki Evi

laleczki Evi

Świat Evi – poznaj strefę rodzica

Świat Evi to nie tylko zabawki, to także strona, na której znajdziemy wiele inspiracji do zabaw wspierających rozwój naszych pociech. W zakładce Strefa Rodzica dedykowanej  Opiekunom znajdziemy zadania opracowane przez psychologów pracowni Auris. Dodatkowo mamy tam możliwość ściągnięcia i wydrukowania materiałów do nauki literek, cyferek czy zabaw logicznych. Pewnie zastanawiacie się, czy ta forma zajęć przekona do siebie dzieci. Oczywiście, że tak, gdyż karta z kart ma w sobie motywy z laleczek Evi. Nauka przez zabawę jest najlepszą formą przyswajania wiedzy.

Dzięki platformie każdy rodzic otrzyma cały zestaw pomysłów rozwijających różne umiejętności np. układanie przedmiotów w ten sam sposób co opiekun, zgadywanie jaki przedmiot ukryty jest w pudełku czy chociażby zabawa w sortowanie zabawek ucząca dziecko porządku.

Świat Evi potrafi zachwycić niejednego malucha. Zarówno laleczki, jak i zadania znajdujące się na platformie pomogą rodzicom zwalczyć domową nudę, a przy okazji dzieci zdobędą nowe umiejętności. Jeśli jeszcze nie znacie tej platformy, to koniecznie to nadróbcie. Dobra zabawa murowana.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko