NewsUroda

Kosmetyki naturalne i organiczne z całego świata

Odkąd jestem mamą staram się wybierać kosmetyki do pielęgnacji świadomie. Dotyczy to zarówno produktów przeznaczonych dla dziecka, jak i dla mnie. Dlatego też chętnie korzystam z usług drogerii internetowych, na których stronie można nabyć właśnie kosmetyki naturalne i organiczne. W ten sposób trafiłam na Triny.pl.
Oferta sklepu jest dość szeroka, jednak ja byłam zainteresowana jednym konkretnym działem dotyczącym pielęgnacji twarzy. Znalazłam go pod adresem https://triny.pl/158-pielegnacja-twarzy. Mamy tu ofertę podzieloną na kategorie czyli m.in. oczyszczanie twarzy, maseczki, toniki, skóra wokół oczu itp. Każdy z nas na pewno znajdzie tu kosmetyk, którego aktualnie potrzebuje. Ja podczas tych zakupów skupiłam się na jednej konkretnej marce, którą od dawna miałam zamiar wypróbować, a mowa o koreańskich kosmetykach Purito. Oczywiście na Triny.pl znalazłam je w ciekawej ofercie cenowej, która tym bardziej skłoniła mnie do zakupu.

 

Oczywiście, jako, że, aby wyrobić sobie zdanie o marce, wole wypróbować więcej niż jeden kosmetyk to zamówiłam sobie całą serię. To co mnie zaskoczyło przy zamówieniu z Triny.pl pozytywnie to koszt dostawy. Moje zamówienie przekroczyło 90zł, a więc obyło się bez dodatkowych kosztów i nie musiałam płacić za doręczenie pocztą polską. Przesyłka znalazła się w moim domu bardzo szybko, a ja mogłam cieszyć się z jej zawartości.

Fajną ciekawostką jest to, że oprócz oferty zakupowej na Triny.pl znajdziemy również blog. Na jego łamach możemy znaleźć sporo artykułów dotyczących pielęgnacji. Mnie osobiście bardzo zaciekawił wpis o olejowaniu włosów na mokro – najlepsze sposoby. Przekonał on mnie do wykonaniatego zabiegu pielęgnacyjnego.

Znacie ten sklep internetowy? Może mieliście już okazję robić tam zakupy.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News