DomNews

Jak ożywić białe wnętrze

 

Biel należy do tych kolorów, które królują na naszych „salonach” nie od dziś. Chyba każdy z nas zna osobę, która ma w swoim domu takie białe wnętrze. Proste aranżacje w tym odcieniu to obiekt pożądania w wielu domach. Jednak warto zwrócić uwagę, aby taki prosty i piękny biały wystrój nie stał się zwyczajnie nudnym. Na szczęście odpowiednie zestawienie go z innymi barwami i dodatkami ożywi każde pomieszczenie.

 

Biały to idealne tło dla pozostałych barw, dlatego też z łatwością zestawimy z nim każdy kolor. By nie był on zbyt dominujący, najlepiej jest wprowadzać go w elementach czy formach przestrzennych, dzięki temu, w każdej chwili, gdy tylko zapragniemy zmiany, zrobimy to z łatwością. Najprostszym elementem wyposażenia, który wzbogaci nasze białe wnętrze i doda mu koloru są meble. Ja postawiłam na nowoczesne krzesła i fotele, które znalazłam w ofercie sklepu Vokato pod linkiem https://vokato.com/78-krzesla-fotele Dobór odpowiednich krzeseł do salonu to nie lada wyzwanie. Pamiętajmy, aby były one jednocześnie funkcjonalne, ale także wpisywały się w nasze białe wnętrze designem. Krzesła tapicerowane są wykonane z niezwykłą starannością i według nowoczesnych projektów aranżacji wnętrz. Mamy do wyboru odważne kolory i wzory, ale także znajdziemy tutaj coś z klasyki. Myślę, że każdy dopasuje je do swojego wnętrza. Mebel ten może być wyjątkowo efektownym elementem naszej domowej przestrzeni i na pewno z powodzeniem ożywi nasze wnętrze. Przykładem takich designerskich krzeseł jest krzesło Chicago, które już na samym początku wpadło mi w oko.

Wygodne krzesło designerskie świetnie odnajdzie się w każdym wnętrzu. Można go z powodzeniem zastosować zarówno w domu, jak i w restauracji. Stelaż z polipropylenu dostępny w różnych kolorach. Siedzisko natomiast wykonano z przyjemnej tkaniny w kolorze szarym.
Jeśli chodzi o idealnie białe wnętrze to myślę, że świetnym przełamaniem również byłoby designerskie krzesło tapicerowane GORA-V. Ja wybrałam wzór w jakże piękne zielone liście z czarnymi rombami. Siedzisko obite materiałem najwyższej jakości, osadzone na drewnianych nogach. Powiem Wam, że to krzesło uwiodło mnie najbardziej i czekam, aż stanie w moim wnętrzu. A Wy jakie wnętrza lubicie najbardziej? Stawiacie na biel czy raczej połączenie kolorów?

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom