NewsUroda

Kosmetyki bliskie naturze – CD Kosmetyki Owoc Granatu

Marka CD Kosmetyki została stworzona z myślą o kobietach lubiących delikatną, naturalną pielęgnację. Produkty dostępne są w trzech liniach zapachowych: owoc granatu, cytryna oraz lilia wodna. Dziś zapoznam Was z jedną z nich, a mianowicie owocem granatu. Zanim przejdę to kosmetyków, to warto zaznaczyć fakt, że nie posiadają one w swoim składzie soli aluminium, są odpowiednie dla skóry wrażliwej. Firma CD nie testuje swoich produktów na zwierzętach, a także aktywnie wspiera Fundację na Rzecz Wspierania Badania Metod
Alternatywnych i Uzupełniających Ograniczających Testy na Zwierzętach

 

Cd Dezodorant Spray Owoc Granatu

Odświeżający dezodorant spray CD z naturalnym wyciągiem z owocu granatu zapewnia niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i długotrwałe uczucie świeżości przez całą dobę.

 

Spray umieszczone w metalowej, standardowej butelce zakończonej atomizerem, który jest fajnie wyprofilowany, dzięki czemu ułatwia aplikację. Rozpyla on delikatną mgiełkę. Szata graficzna opakowania przyjemna dla oka, umieszczono na niej wszystkie przydatne informacje. Szczerze mówiąc ta forma antyperspirantu jest najmniej przeze mnie używaną a to ze względu na to, że mają one w zwyczaju tworzyć nieprzyjemną, wręcz duszącą „chmurę” zapachowej, chemicznej mieszkanki, która unosi się jeszcze jakiś czas po aplikacji. Jednak ten spray bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, owszem zapach czuć, ale jedynie w miejscu, gdzie go nanosimy. Dodatkowo nie jest on drażniący. Wyczuwalna jest przyjemna woń granatu, która utrzymuje się dość długo. Natomiast jeśli chodzi o samą ochronę przeciw poceniu to spisał się dość średnio, gdyż po kilku godzinach zaczynałam się czuć nieświeżo. Oczywiście jest to kwestia indywidualna i jeśli Wasze wymagania nie są dość mocne i nie potrzebujecie silnych antyperspirantów to myślę, że CD będzie zadowalający. U mnie jest trochę zbyt słaby.

 

CD Deo Atomizer Owoc Granatu
Odświeżający dezodorant CD w atomizerze, zawierający naturalny wyciąg z granatu zapewnia niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i długotrwałe uczucie świeżości przez całą dobę. 

 

Buteleczka wykonana z grubego szkła, szata graficzna spójna z pozostałymi produktami tej linii. Deo atomizer rozpyla delikatną mgiełkę o przyjemnym zapachu granatu. Zapewnia świeżość na dość długi czas, niweluje przykry zapach, jednak nie blokuje pocenia. Ten kosmetyk jest przeze mnie używany jako typowa mgiełka do ciała i taki sposób jej aplikacji odpowiada mi najbardziej. Myślę, że z wielką chęcią sięgnę po inne warianty zapachowe.
CD Dezodorant roll on Owoc Granatu
Odświeżający dezodorant roll on CD z naturalnym wyciągiem z owocu granatu zapewnia niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i długotrwałe uczucie świeżości przez całą dobę.
Dezodorant roll on otrzymujemy w buteleczce z grubego szkła o pojemności 50ml. Aplikator w formie kuleczki równomiernie rozprowadza płyn na skórze. Wysycha bardzo szybko, nie pozostawia na skórze białych plam, nie robi również tego na ubraniach. Po nałożeniu go na skórę początkowo wyczuwamy woń alkoholu, jednak ulatnia się ona a na jej miejsce wchodzi orzeźwiająca woń granatu. Jeśli chodzi o ochronę przed poceniem to w normalny ciepły dzień, w którym nie jestem narażona na żaden wysiłek fizyczny, spisuje się bardzo dobrze. Ja czuje się świeżo i o to chodzi. Natomiast w bardziej upalne dni, czy takie w których mam trochę stresu i biegania, niestety nie daje on rady. Aczkolwiek ze względu na swoje małe rozmiary, mogę wziąć go do torebki i zawsze w miarę potrzeby ponowić aplikację.

 

Znacie kosmetyki CD? Jakie są Wasze spostrzeżenia?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News