DzieckoNews

Klocki PLUS-PLUS – kreatywny prezent dla malucha

Zapewne wielu z Was zastanawia się czym zająć dziecko w okresie jesienno-zimowym, kiedy to nawet najlepszym rodzicom zwyczajnie kończą się pomysły na zabawę. To, co wybrałyśmy my to klocki Plus-Plus i nie żałujemy swojej decyzji.

Klocki są zabawkami ponadczasowymi. Jednak wciąż są przez sprzedawców udoskonalane. Na początku bawiliśmy się zwykłymi drewnianymi, które dzieci kochają do dzisiaj. Kończać natomiast na naprawdę wymyślnych zestawach. Wśród ofert producentów znajdujemy podział na grupy wiekowe, a także płeć.

Jesteśmy w stanie idealnie dopasować dany zestaw do potrzeb naszej pociechy. Klocki to zabawka dla każdego, niezależnie od jego wieku. To właśnie sprawia, że stają się one często wybieranym prezentem dla dzieci.

Klocki PLUS-PLUS, to zabawka, która w kreatywny sposób zajmuje wszystkie dzieciaki. Warto zaznaczyć, że nie mają one typowego kształtu. Natomiast za to mamy klocki w ksztłałcie kratki. To sprawia, że mamy możliwość zbudowania tradycyjnych budowli, ale też tego, co podpowie wyobraźnia. A ta dziecięca nie ma żadnych granic, dosłownie. Klocki są wykonano z bardzo solidnego plastiku i na pewno posłużą przez wiele lat.

klocki dla dziewczynki

Elementy, które mają są dosyć małe. Klocki nie będa dobrym pomysłem dla maluchów. Tym bardziej takich, którzy mają etap wkładania zabawek do buzi. Za to będą idalne dla dziecka w wieku od 3 lat wzwyż.

W zestawie z klockami schematy budowy poszczególnych modeli. Pastelowe klocki są będą odpowiednie do stworzenia z nich biżuterii i dlatego pokochały je moje córki. W małym zestawie znajduje się 170 klocków, z których wyczarujecie niejedną koronę dla księżniczki.

klocki dla dziewczynki

klocki dla dziewczynki

Klocki kupicie w 3 wariantach kolorystycznych: Neon, Pastel i Basic. Nawet jeśli połączymy poszczególne elementy ze sobą, to pozostają one ruchome i to chyba największa ich zaleta. Dzięki temu dziecko może wykorzystać swoją wyobraźnię jeszcze bardziej. Warto wspomnieć, że te Duńskie klocki zostały Zabawką Roku 2015 na portalu zabawkowicz.pl

Wasze dzieciaki lubią bawić się klockami ? Jeśli macie w domi większego miłośnika to proponujemy zakup klockow lego Classic. Napewmo będą zadowoleni.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko