DomNews

Kampania Perlux

Jak wspomniałam we wcześniejszym poście moje ostatnie testowanie dotyczyło środków piorących. Były to Perły Perlux. Wiadomo panie rzecz ludzka – dlaczego sobie tej czynności nie ułatwić. Tutaj z pomocą przychodzą oto właśnie wspomniane perły. Dlaczego? już odpowiadam.
Główną ich zaletą (jak i innych kapsułek tego typu) jest to, że nie musimy odmierzać odpowiedniej ilości proszku – nie zastanawiamy się czy może mniej czy więcej – tu jest wszystko proste – jedna kapsułka to jedno pranie. Wrzucamy je oczywiście bezpośrednio do bębna.
Kolejnym plusem jest zapach – już samo opakowanie pachnie intensywnie. Ten sam zapach unosi się też po praniu na naszych ubraniach. Trwałość? dość długa, chociaż mogłoby pachnieć dłużej. Nie jest to jednak minusem, gdyż ja i tak zawsze dodaję do swojego prania płyn do płukania – chyba z przyzwyczajenia.
Co do skuteczności to też jestem zadowolona – ubrania ładnie się wyprały – zarówno te kolorowe jak i białe. Perły Perlux nie pozostawiły żadnych plam – ubranko jest czyste, pachnące, gotowe do założenia.
Co do minusów, niestety znalazł się jeden. Zauważyłam, że czasem kapsułka nie rozpuszcza się do końca – i niestety na niektórych bluzkach pozostały jej ślady – musiałam przepłukać pranie ponownie. Nie wiem czy to kwestia złego umieszczenia perły przeze mnie – być może zbyt płytko ją wrzuciłam do bębna z ubraniami. Jenak kolejnym razem starałam się wrzucić ją głębiej ale i tak sytuacja się powtórzyła.
Poza tym jednym małym minusikiem – jestem bardzo zadowolona. Na pewno po zużyciu opakowania do końca sięgnę po nie po raz kolejny.
a na koniec trochę reklamy od producenta Perlux, który opisuje perły wymieniając poniższe zalety:
-Najskuteczniejszy w działaniu
-Połączenie proszku i żelu
-Dodatek odplamiacza i odkamieniacza
-Ochrona  koloru tkanin
-Wybielanie i ochrona tkaniny przed szarzeniem
-Długotrwały i przyjemny zapach
-Zmiękczanie wody i ochrona pralki
-Łatwość w zastosowaniu – jedna perła = jedno pranie
-Bezpieczeństwo, brak pyłu przedostającego się do układu oddechowego. Ochrona przed alergiami.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom