NewsPorady

Kalendarz firmowy na 2019 rok – skuteczna reklama twojej firmy

Już niedługo kolejny rok dobiegnie nam końca. Najpierw będą święta, które jak zwykle szybko nam miną, a później przyjdzie Sylwester. Czas już, aby powoli myśleć o prezentach, nie tylko dla naszych bliskich, ale także, jeśli prowadzimy firmę, dla naszych kontrahentów. Taki drobny upominek sprawi, że nie tylko będą o nas miło myśleć, ale przy okazji stanowić będzie idealną reklamę naszych usług. Jednym z takich idealnych prezentów będzie kalendarz firmowy sygnowany logo naszej firmy. Takie kalendarze znalazłam w ofercie kalendarzefirmowe24.pl .

 

Efekt wizualny niezwykle ważny

Oczywiście liczy się przede wszystkim gest, jednak jego forma także ma znaczenie. Zwykle wygląda to tak, że pod koniec roku przedstawiciel firmy udaje się do klientów, bądź wysyła im upominki pocztą. Ma to na celu nie tylko okazanie wdzięczności za dotychczasową współpracę, ale także zachęcenie klienta do dalszego korzystania z naszych usług. Warto więc wybrać taki prezent, który na pewno będzie przydatny, czyli kalendarz firmowy na 2019 rok. Wybierając konkretny model możemy zdecydować się na kalendarz jednodzielny z widokiem, który będzie idealnie wyglądał zarówno w domu jak i w biurze. Taki projekt wykona nam profesjonalna firma, która dobierze odpowiednią grafikę, która przyciągnie wzrok i będzie stanowić niezwykły efekt wizualny.

Budowanie niewidzialnej więzi

Kalendarze firmowe to idealna forma promocji naszej firmy. Kontrahent, który otrzyma od nas podarunek będzie posiadał z nami coś w rodzaju niewidzialnej więzi całorocznej. Taką dobrą formą promocji naszych usług będzie kalendarz trójdzielny. Trzy miesiące na jednej planszy sprawią, że w prosty sposób będzie można sprawdzać na nich daty, nawet o miesiąc, dwa do przodu. Wystarczy, że umieścimy na takim kalendarzu logo firmy oraz hasło, które będzie nas wyróżniać. Z pewnością osoby nim obdarowane będą często zerkać na niego, a przy okazji zapamiętają naszą firmę i tym samym zbudowany zostanie do niej przyjazny stosunek.

Zdobywanie uwagi klienta

Kalendarze biurkowe to także dobry wybór jeśli chodzi o promocję naszej firmy. Są one w dużej mierze źródłem szybszego przykuwania wzroku odbiorcy. Klient postawi sobie taki kalendarz na swoim biurku pracy i wykonując obowiązki będzie zerkał na dogodne terminy w kalendarzu biurkowym. Dodatkowym atutem jest fakt, że zajmują one zdecydowanie mniej miejsca, a dodatkowo nie potrzebują wiercenia w ścianie.

Kalendarze firmowe to zdecydowanie dobry sposób na tanią i skuteczną reklamę naszej firmy. Co więcej, jestem pewna, że każdy z Was posiadał taki w domu czy też miejscu pracy.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News