DomNews

Jakie dodatki wybrać do domu na święta?

Chociaż mamy listopad to już powoli na wystawach sklepowych zaczynają pojawiać się ozdoby świąteczne, a ja myślę nad tym w jaki sposób udekoruję mój dom w te święta. Chciałabym, aby był on oryginalny, a jednocześnie emanował wyjątkowym świątecznym klimatem. I co najważniejsze, nie chciałabym wydać przy tym fortuny.

Przeszukując oferty internetowe trafiłam na niezwykle ciekawą dekorację jaką jest piramida bożonarodzeniowa dostępna pod tym linkiem https://www.sklepbatao.pl/piramidy-bozonarodzeniowe-cat-73.html . W mój gust trafił przepiękny, ręcznie malowany domek o wysokości 28cm. Jest on niezwykle oryginalny, gdyż jak dotąd nie spotkałam u nikogo tego rodzaju dekoracji. U podstawy domku znajdują się miejsca na świeczki, które paląc się wytwarzają ciepło. To natomiast wprawia w ruch wiatrak, który zaczyna się obracać. Całość wygląda niezwykle urokliwie.

 

Zdjęcie Piramida bożonarodzeniowa, dom ręcznie malowany, 28 cm

Oczywiście dekorując dom należy pamiętać również o innych świątecznych dodatkach, które sprawią, że nabierze on ciepła i bożonarodzeniowej atmosfery. Szczęśliwym trafem na wszystkie potrzebne dodatki udało mi się natrafić na sklep.batao.pl. W oczy rzuciły mi się piękne woreczki prezentowe, które kupiłam z myślą o kalendarzu adwentowym. Do każdego z nich wrzucę drobny upominek, a każde otwarcie kolejnego woreczka będzie przybliżać nas do świąt.

Pozytywka to także dodatek kojarzący mi się ze świętami. Ja wybrałam Dom – zimowy krajobraz. Mamy tu uroczego bałwanka i chłopczyka jeżdżącego na sankach wokół domu. Dwie piękne choinki pokryte śniegiem dodają obrazkowi uroku, natomiast piękna melodia wydobywająca się z wnętrza pozytywki na pewno umili świąteczne wieczory.

Czy Wy myślicie już o zbliżających się świętach? Lubicie ozdabiać dom?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom