ModaNews

Jakie stroje kąpielowe będą modne w 2019

Mimo, że za oknami aktualnie mamy zimę, ja już myślami wybiegam do lata. Powoli kompletuję garderobę na lato 2019, zaczynając od modnych strojów kąpielowych w przyszłym sezonie.

Modne kolory w 2019

Zwracając uwagę na obecne kolekcje projektantów, w przyszły trend wpisuje się na pewno kolor żółty, którego jest dość wiele na wybiegach. Wprawdzie barwa ta nie jest łatwa do noszenia, jednak przy odpowiednio dobranym stroju na pewno doda uroku każdej kobiecie. Znalazłam kilka propozycji wpisujące się w trend stroje kąpielowe 2019.

Czerwień ferrari czyli ta mocna i zdecydowana jest nadal w modzie. Mocne wycięte bikini, kojarzone z serialem ze słonecznego patrolu. Idealnie prezentuje się na szczupłej figurze kobiet o ciemnych włosach. Do wyboru jest wiele modeli, na pewno znajdziecie wśród nich ten odpowiedni.

Falbany wciąż modne

Falbany ciągle wpisują się w trendy i będą wciąż modne w przyszłym sezonie. Mogą być poziome, pionowe lub też ukośne. Przy dekolcie, zamiast dekoltu, czy plecione w pasie. W rozmiarach XS i XXL. Falbany są po prostu wszędzie. Czasem glamour, a czasem bardzo dziewczęce. Wciąż modne. Przykładowe znajdziecie na Etna stroje kąpielowe.

Głęboki dekolt

Dekolt w kształcie głębokiego V to chyba jeden z najbardziej wyraźnie zaznaczonych trendów, jeśli chodzi o kostiumy jednoczęściowe. Czasami jego głębokość jest tak wielka, że pozwala palić nawet pępek. Takie modele są odpowiednie dla zdecydowanie odważniejszych pań i tych z nieskazitelną figurą.

Asymetria wciąż na czasie

Asymetria odświeża nawet te najbardziej klasyczne kroje strojów kąpielowych. Niekoniecznie musi przyjmować formę asymetrycznego, pojedynczego ramiączka. Mile widziane są także jednostronne marszczenia przy dole od kostiumu. Ten typ jest dziewczęcy i dodaje na pewno dużo uroku.

Jak widzicie trendy w nadchodzących wakacjach nie różnią się zbytnio od tych poprzednich. Ważne, abyśmy dobrali nasz strój odpowiednio do figury i czuły się w nim komfortowo.

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda