News

Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Wybór pierścionka zaręczynowego dla ukochanej to nie lada wyzwanie. Przyszły narzeczony stoi często przed sporym dylematem, gdyż chcąc kupić pierścionek zaręczynowy musi podjąć kilka decyzji. Dotyczą one przede wszystkim koloru złota, fasonu, rozmiaru, a także rodzaju kamienia. Dziś przychodzę z krótkim poradnikiem i postaram się choć trochę ten dylemat zmniejszyć.

Kolor złota  to jedna z podstawowych decyzji i najlepiej w tej kwestii zdać się na gust i upodobania przyszłej narzeczonej. Jak? Wystarczy zwrócić uwagę na to jaką biżuterię nosi na co dzień. Jeśli wybiera srebro, to dobrym wyborem może okazać się pierścionek wykonany z białego złota, tak, aby współgrał z resztą biżuterii. Natomiast, gdy na jej szyi wisi złoty łańcuszek, a uszy zdobią również złote kolczyki to nie zbaczajmy z tego toru i wybierzmy żółte złoto. Jeśli chodzi o modele w dwóch kolorach to przeznaczone są dla pań, które nie posiadają jednej konkretnej preferencji.

Fason pierścionka również zależny jest od stylu noszonej biżuterii przez narzeczoną. Jeśli lubi delikatne dodatki to powinien to być elegancki i dyskretny wzór pierścionka. Z centralnie umiejscowionym brylantem w oprawie szatonowej. Taki model sprawdza się za każdym razem. Jeśli Wasza wybranka lubuje się jednak w bardziej ozdobnej biżuterii to powinniście poszukać czegoś oryginalnego, coś co posiada odważne kształty. Może to być model z jednym kamieniem lub wielokamieniowy. Sprawdzą się tu także brylanty połączone z kolorowymi kamieniami szlachetnymi.
Rozmiar pierścionka to dość istotna rzecz. Najlepiej jest więc zmierzyć średnicę wewnętrzną pierścionka za pomocą suwmiarki lub innego narzędzia i przymierzyć z palcem narzeczonej. Jednak jeśli robicie to w tajemnicy, to dobrze jest przynieść inny pierścionek do salonu, tak, aby możliwe było jego zmierzenie i dobranie idealnego rozmiaru.
Dobranie odpowiedniego pierścionka jest wyborem nie łatwym, jednak pamiętajcie, że sprowadza się to wszystko do tego, aby pokazać przyszłej narzeczonej, że jest dla nas ważna. Dlatego trzymam kciuki za Wasze oświadczyny i mam nadzieję, że po moich poradach Wasz wybór będzie odrobinę łatwiejszy.
Pochwalcie się czy już dokonaliście takiego wyboru Panowie? No i Panie zdradźcie jaki pierścionek wybrał dla Was narzeczony czy też już mąż ?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News