Okazji do podarowania prezentu jest wiele, czy to chrzciny, ślub czy też urodziny. Jednak dość często jest to dla nas spory dylemat, co w takim wypadku podarować. Chcemy, aby prezent był jednocześnie piękny i użyteczny. Owszem gadżety są fajne, jednak na dłuższą metę tylko zbierają kurz na pułkach. Ostatnio miałam imprezę – 20lecie ślubu w mojej rodzinie, na szczęście natrafiłam na So Box Studio Prezentów, gdzie znalazłam podarunek idealny dla dwojga.

So Box to wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie znajdziemy piękne boxy prezentowe na wszystkie okazje. Mamy tu do wyboru gotowe zestawy dopasowane do każdej okazji, ale So Box nie zna ograniczeń. W razie potrzeby możemy stworzyć swój unikalny, spersonalizowany zestaw, który na pewno sprawi radość obdarowanej osobie. Ja idąc na uroczystość dwojga osób, zdecydowałam się właśnie na takie pudełko skierowane do pary. Wybrałam zestaw Coffee Brak dla dwojga, gdyż wiem, że moi bliscy to urodzeni kawosze.

Wybierasz się na ślub? A może znajomi urządzają parapetówkę? Szukasz prezentu dla pary kawoszy? Mamy zestaw prezentowy, który będzie w sam raz na tę okazję.  Coffee Break to zestaw prezentowy, który jest praktyczny i romantyczny zarazem. Będzie odpowiedni zarówno na parapetówkę, jak i jako oryginalny prezent dla pary młodej. A co znalazło się w środku?

Świeca zapachowa Jasmine

Duża świeca zapachowa So Box ze 100% naturalnego wosku sojowego o aromacie jaśminu, który czuć nawet jeszcze przed zapaleniem. Zamknięta w szklanej szklance z drewnianym wieczkiem, którą po wypaleniu można wykorzystać do przechowywania osobistych drobiazgów lub np. wacików w łazience. Bardzo lubię takie połączenia, w których można wykorzystać opakowanie ponownie.

2 Filiżanki do kawy Dust Mug

Przepiękne filiżanki ze śląskiej firmy Aoomi. Starannie wykonana i ręcznie szkliwiona ceramika kamionkowa na prawdę mnie urzekła. Warto tu dodać, że ze względu na ręczne wykonanie, nie ma dwóch takich samych wyrobów. Możemy być pewni, że zawsze dostajemy coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Pojemność 170 ml.

Najwyższej jakości brazylijska kawa Yellow Bourbon

Wysokiej jakości ziarna arabiki z Brazylii, wypalane przez warszawską palarnię Kofi Brand. Kawa o dominującej słodyczy, w smaku i aromacie pojawiają się nuty suszonych owoców, ciemnej czekolady, orzechów i słodkiego karmelu.

70% czekolada Grand Cru z Peru z Manufaktury Czekolady

Bardzo aromatyczna i inna niż wszystkie – ciemna czekolada z ziarna z Peru. Intensywna w smaku, ale orzeźwiająca. Kwiatowo-owocowe nuty z przewagą słodko kwaśnej wiśni dobrze wyczuwalne. Czekolada wyrabiana ręcznie bezpośrednio z wyselekcjonowanych ziaren kakao. Nie zawiera żadnych sztucznych dodatków ani konserwantów. Skład: ziarno kakao z Peru [70%], cukier.

Na koniec piękny akcent w postaci rośliny. I to wcale nie takiej zwykłej, a rośliny powietrznej Mała oplątwa. Dlaczego tak się ją nazywa? Otóż nie posiada ona systemu korzeniowego a wodę i składniki pokarowe czerpie właśnie z powietrza. To przepiękny dodatek na przykład do zdjęć.

Każdy zestaw jest pięknie zapakowany w drewnianą skrzynkę, którą możecie zobaczyć na zdjęciu. Praktyczna skrzynka, która może posłużyć do przechowywania różnych drobiazgów, gdy już zużyjemy jej wnętrze. Mamy również specjalne menu, gdzie wymienione są składniki całego boxa. Jeśli kupujemy go na prezent, to bezpłatnie jest dołączana także kartka z życzeniami, wypełniania według Waszego uznania, zgodnie z polem z treścią życzeń na stronie. Ten box zdecydowanie wyróżnia się na rynku wśród innych, bo jak mówiłam na początku, jest nie tylko piękny, ale w tym wszystkim także użyteczny. Ja to kupuje ;).

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle