Organizacja biżuterii nigdy nie stanowi łatwego zadania. Szczególnie jeśli mamy jej nadmierną ilość, a większość kobiet ma. Często zostawiamy biżuterię w jakimś dziwnym miejscu, a później w jej poszukiwania angażujemy nawet rodzinę. Można ten problem rozwiązać za pomocą odpowiednich akcesoriów do organizacji biżuterii.

  1. Stojaki i wieszaki na biżuterię
  2. Szuflada na biżuterię – pomysł na organizację w ukryciu
  3. Fabryka form – odpowiedź na Twoje potrzeby

Stojaki i wieszaki na biżuterie

Dzięki odpowiednim gadżetom uporządkowanie biżuterii staje się łatwiejsze, a nawet przyjemniejsze dla oka. Nie musimy wszystkiego upychać w szkatułkach. Nowoczesne i designerskie stojaki na biżuterię na fabrykaform.pl umożliwią Ci nie tylko uporządkowanie biżuterii, ale wyeksponowanie jej w ładny i nowoczesny sposób. Same stojaki są zaprojektowane tak, że mogą pełnić funkcję ozdobną aranżacji wnętrza. Czyli 2 w 1 – uporządkowanie i dekoracja. Jeśli jesteś zwolenniczką większej liczby pierścionków to tu na pomoc przyjdzie Ci stojak na pierścionki z fabrykaform.pl. W eleganckich kolorach i nowoczesnych formach. Wpasują się świetnie w aranżację nowoczesnych i eleganckich pomieszczeń. Miłośniczki czworonogów będą zachwycone, bo stojaki na pierścionki dostępne są również w formie zwierząt (kotów, psów, a nawet słoników na szczęście). Kolejnym pomysłem na organizację biżuterii jest wieszak. Taki specjalny, stworzony z myślą o łańcuszkach, bransoletkach, kolczykach, czy pierścionkach. Wieszak na biżuterię z Fabryka Form możesz powiesić na ścianie albo umieścić na drzwiach od szafy. Każdy z pomysłów na organizację możesz wykorzystać wedle uznania. Jeśli nie lubisz pokazywać swojej biżuterii, to mamy dla Ciebie jeszcze jedno rozwiązanie.

Szuflada na biżuterię – pomysł na organizację w ukryciu

Tym pomysłem jest szuflada na biżuterię z Fabryka Form. Dzięki niej w łatwy sposób zorganizujesz swoje bibeloty i nie musisz ich pokazywać. Szuflada jest wkładką do tradycyjnej szuflady. Ma wiele przegródek i miejsc na rożnego rodzaju biżuterię. Wkładkę z łatwością zamontujesz ją w swoim meblu. Przed zakupem pamiętaj o sprawdzeniu wymiarów. Do wyboru masz dwie formy większą i mniejszą. Z pewnością wybierzesz, któryś z wariantów dla siebie.

Fabryka form – odpowiedź na Twoje potrzeby

Sklep Fabryka Form oprócz akcesoriów do organizacji biżuterii oferuje wiele innych dodatków, dzięki którym możesz zorganizować i odmienić swoje wnętrze. Dzięki bogatemu asortymentowi z pewnością wybierzesz coś dla siebie, a może nawet dla bliskich na prezent?

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle