NewsPorady

Jak zamówić kuriera ? To proste

Czasy kiedy trzeba było stać w wielkiej kolejce na poczcie już dawno minęły. Owszem placówka nadal istnieje, ale wcale nie musimy stać w długim sznurku do okienka, aby coś wysłać. Mamy wybór, możemy to zrobić w domu. To proste, szybsze, bez kolejek i często zdecydowanie tańsze. Jak to zrobić? Otóż wystarczy nam komputer, czy smartfon i połączenie z internetem i w kilku prostych krokach możemy zamówić kuriera do domu, który odbierze od nas przesyłkę i zawiezie ją we wskazane przez nas miejsce. Szybko, na czas.

 

 

Zrobić to możemy poprzez platformę epaka.pl . Oferuje ona wysyłkę paczek zarówno na terenie całego kraju jak i za granicę. To co ich wyróżnia to szeroki wachlarz usług oraz dbałość o najwyższą jakość i niską cenę. Poprzez współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DPD, Geis, InPost, FedEx, Paczkomaty, DHL są w stanie zapewnić klientom najkorzystniejsze warunki.  Odpowiadając na nieustannie rozwijający się handel międzynarodowy epaka.pl wprowadziła także opcję wysyłki paczek nawet w najbardziej odległe zakątki świata.

 

 

Epaka.pl to także ponad 150 stacjonarnych placówek w całej Polsce, które każdego dnia obsługują tysiące zadowolonych klientów.  Zaskoczy Was to, że przesyłkę można nadać już nawet w kwocie 9,98 zł. Na prawdę niska cena. A jak zamówić kuriera? Wystarczy na początku wpisać wymiary opakowania czyli wagę, długość, szerokość i wysokość. Wybieramy również jego kształt. Dzięki temu mamy szybką wycenę naszej paczki wśród różnych firm kurierskich i możemy świadomie podjąć decyzję, która opcja jest dla nas najlepsza i z której chcemy skorzystać.
Teraz czas na kolejny krok – wybieramy usługi dodatkowe, czyli możemy mieć awizację doręczenia SMS, możemy wybrać przedział konkretnych godzin, czy też konkretnego dnia w których ma być doręczenie. Oraz wiele innych podpunktów przygotowanych specjalnie dla nas. Jeśli już się na coś zdecydowaliśmy to czas wypełnić formularz do końca – podać dane adresowe obu stron, telefon i… czekać na kuriera.
Taka opcja jest zdecydowanie lepsza od stania w długich kolejkach, noszenia ze sobą ciężkich paczek do miejsc nadania. Tu kurier kieruje się bezpośrednio do nas, a po naszej stronie leży tylko wydrukowanie etykiet na paczkę. Proste, prawda? Korzystacie z takich opcji czy wolicie tradycyjne wysyłanie ?

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News