DomNews

Jak ożywić wnętrze?

Pozostajemy w kwestii domu, jednak tym razem przechodzimy do wnętrza. Skoro dom jest już zbudowany to czas go odpowiednio urządzić. Zaczniemy to od wyboru odpowiednich firan. Propozycje, które Wam pokażę znalazłam na strefafiran.pl.

 

Dekoracja okienna w salonie to wcale nie taka łatwa sztuka. Firanki, choć dla niektórych są jedynie elementem domykającym projekt wnętrza, w rzeczywistości stanowią ważny aspekt, bez którego kompletna aranżacja pomieszczenia jest niemożliwa. Zatem co wybrać i jak dopasować odpowiednią firankę do kształtu i wielkości naszych okien? W tym poście postaram się Wam pomóc.

Jeśli posiadamy małe wnętrze to idealną opcją będzie tutaj delikatna dekoracja okien. Sprawdzą się tutaj idealnie zwiewne firany w jasnych kolorach, które filtrując światło dadzą nam odpowiednie oświetlenie, ale także nadadzą wnętrzu wyjątkowy klimat. Firana Vincenza będzie odpowiedni,m wyborem.

https://strefafiran.pl/userdata/gfx/01e938c40cdf0eb0f665a1c9352636fd.jpg
Mając natomiast do zaaranżowania wnętrze salonowe z dużym oknem możemy pozwolić sobie na więcej szaleństwa. Masywne zasłony są dobrym wyborem do przestronnego salonu, w którym postawimy stylizowane meble oraz klasyczną aranżację wnętrza. Gdy dodatkowo zepniemy je ozdobną klamrą, mamy wtedy gwarancję wyjątkowego wyrazu całości. Możemy pozwolić sobie na długie modele, bogato zdobione i przelatane kolorami na przykład Zasłona Grube Pasy.

Dekoracja okna w postaci firan nie tylko doda oryginalności wnętrzu, ale także potrafi odmienić charakter aranżacji. Wprowadza do pomieszczeń ciepła i stwarza niepowtarzalny domowy klimat. Wbrew pozorom te odpowiednio dobrane zasłony idealnie wkomponują się nawet do surowych, nowoczesnych wnętrz. Co więcej są tu nawet wskazane – złagodzą surową atmosferę w minimalistycznie urządzonym pomieszczeniu. Takie dekoracje dostarczą koloru, ożywią wnętrze i sprawią, że stanie się przytulne i swojskie.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom