NewsPorady

Idealne prezenty na chrzciny? Oto moje typy.

prezent na chrzciny

Jakie prezenty na chrzciny ? To pytanie sama stawiałam sobie dość niedawno, gdyż zostałam poproszona o bycie chrzestną pewnej prześlicznej dziewczynki. Dlatego dziś przychodzę do Was ze wpisem, który być może rozwieje Wasze wątpliwości i przyjdzie Wam z pomocą.

Po pierwsze należy się zastanowić czy dany prezent ma być praktyczny, czy pamiątkowy. Jeśli zdecydujemy się na prezent praktyczny to najlepiej jest zapytać rodziców maleństwa wprost, co chcieliby otrzymać. W momencie chrzcin dziecko jest już raczej na świecie jakiś czas i rodzice sami doskonale wiedzą, co im się przyda, czego potrzebują, a co już na przykład mają.

Prezent na chrzest – jaki ?

Wydaje mi się również, że jeśli chodzi o prezenty na różne okazje, najpopularniejsze stały się prezenty praktyczne lub gotówka. Ale w przypadku chrzcin może warto przemyśleć sprawę prezentu pamiątkowego. Dlaczego? Otóż uroczystość chrzcin zdarza się tylko raz w życiu — nie są to urodziny, które obchodzimy co roku. Poza tym, z czasem, bardzo często zdarza się nam zapomnieć o dacie chrztu dziecka — tu właśnie świetnie sprawdzą się pamiątki z możliwością graweru.
Ja, osobiście, zdecydowałam się na taki właśnie sposób obdarowania mojej chrześnicy. Uważam, że jest to piękna pamiątka tego wyjątkowego dnia. Ciężko było mi się zdecydować na określony wzór i rodzaj prezentu — jednak tutaj z pomocą przyszedł mi sklep Murrano.pl. Jeśli przekonaliście się do mojego pomysłu, chętnie pokażę Wam trzy rzeczy, które urzekły mnie najbardziej. Oczywiście, w ofercie znajdziecie ich o wiele, wiele więcej.
Obraz święta Rodzina
Ta okazała aplikacja przedstawiająca Świętą Rodzinę została wykonana z wysokiej jakości metalu pokrytego warstwą srebra zabezpieczonego dodatkową warstwą ochronną w postaci lakieru. Wykonany techniką płaskorzeźby portret rodziny jest niezwykle czułym i poruszającym obrazem, będącym świadectwem nieprzebranej, rodzicielskiej miłości. Obraz umieszczony jest w solidnej ramie również w kolorze srebra. Całość przystosowana jest do powieszenia na ścianie za pomocą mocnego haczyka. Jest to wyjątkowy prezent na chrzest, zdobiący wnętrze domu, a zarazem przypominający o czułości i trosce o najbliższych każdego dnia.
Album Pamiątka Chrztu świętego
Album jest elegancką kompozycją najwyższej jakości oryginalnych detali. Twarda okładka została otulona gładką kremową skórą, która podkreśla elegancki i klasyczny charakter albumu. W prawym dolnym rogu okładki umieszczono ozdobną aplikację ze wzorem Anioła Stróża czuwającego nad śpiącym dzieckiem. W dolnej części aplikacji znajduje się napis „Pamiątka Chrztu Świętego„. Obrazek wykonany jest z innowacyjnego metalu szlachetnego o nazwie MIRO-SILVER pokrytego warstwą czystego srebra, odpornego na odkształcenia mechaniczne. Wewnątrz albumu odnajdziemy 30 klasycznych kart na zdjęcia, rozdzielonych eleganckimi pergaminowymi przekładkami.
Złoty Komplet Chłopiec
Uroczy komplet przedstawiający sylwetkę dorastającego chłopca jest unikatowym pomysłem na prezent na chrzest. Lśniąca sylwetka chłopca wysadzana jest szlifowanymi kryształami w kolorze białym, podkreślającym szlachetny błysk złota. Zawieszka umieszczona jest na łańcuszku o splocie typu singapur, który swoim finezyjnym charakterem znakomicie dopełnia kompozycję. Całość zwieńczona jest bezpiecznym zapięciem typu karabińczyk.  Zarówno zawieszka jak i łańcuszek wykonane są ze złota próby 333.
Jak podobają się Wam moje pomysły ? Dajcie znać w komentarzach. Może macie już coś swojego, sprawdzonego ?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News