NewsPorady

Gdzie kupić zaopatrzenie do salonu fryzjerskiego?

Jakiś czas temu moja bliska przyjaciółka postanowiła otworzyć salon fryzjerski. Nosiła się z tym zamiarem dość długo i w końcu po paru latach uzyskała środki na swój wymarzony interes. Przed wielkim otwarciem miała sporo do załatwienia i stawała przed różnego rodzaju wyzwaniami. Jednym z nich był zakup zaopatrzenia do salonu fryzjerskiego. Jak się domyślacie ofert na rynku jest mnóstwo i bardzo ciężko było się jej zdecydować na tą jedną konkretną, jednak po przejrzeniu kilku i porównaniu ich, zdecydowała się na najkorzystniejszą według niej – znalazła ją na stronie activeshop.com.pl

Dlaczego zdecydowała się na tą ofertę? Gdyż Activeshop jest największym producentem, importerem i exporterem wyposażenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich w europie. Wielkim plusem jest fakt, iż towar jest dostępny od ręki. Ponadto firma jest jedynym importerem takich marek jak Giovanni , Gabbiano, Unitronic, NSK.

Moja przyjaciółka ceni sobie wygodę i to, że mogła nabyć tyle rzeczy w jednym miejscu. Zdecydowała się na zakup foteli fryzjerskich, konsoli, a także myjni fryzjerskich. Są to zdecydowanie elementy, bez których nie wyobrażamy sobie salonu fryzjerskiego. Jednak warto wspomnieć tu też o fakcie, iż żeby złożyć zamówienie nie musimy kupować wiele, możemy to także zrobić jako klient indywidualny. Oczywiście ceny zapewne będą się różniły jednak jest to naturalne, że kupując hurtowo możemy liczyć na trochę lepszą ofertę.

Jednak Activeshop to nie tylko świetnie wyposażona hurtownia kosmetyczna i fryzjerska. Mamy tu również opcję dodatkową – szkolenia. Jest ich kilka rodzajów – kosmetologia twarzy (m.in mikrodermabrazja, mezoterapia, infuzja tlenowa), kosmetologia ciała (m.in. depilacja, pedicure), szkolenie z laminacji rzęs, przedłużania rzęs, a wkrótce dostępne będzie również stylizacja paznokci. Jako, że moja przyjaciółka myśli w przyszłości o rozwinięciu swojej działalności, poprzez rozszerzenie oferty salonu, to na pewno skorzysta z ofert szkoleniowych dostępnych dzięki Activeshop.

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

1 Comment

  1. W artykule omawiającym wyposażenie salonu kosmetyczno-fryzjerskiego, podkreślono ważność odpowiedniego wyboru mebli i urządzeń w zależności od rodzaju oferowanych usług. Ważne jest także zapewnienie klientkom komfortu i bezpieczeństwa. Wymieniono również konieczność odpowiednich szkoleń dla personelu oraz przestrzeganie wymogów sanitarnych w kwestii dezynfekcji narzędzi kosmetycznych i fryzjerskich.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News