NewsPaznokcie

Manicure monohybrydowy – Lakier Peggy Sage oraz Lampa Ronney

Idealny manicure sprawia, że nasze dłonie wyglądają na zadbane i piękne. Takie efekt możemy uzyskać poprzez lakiery tradycyjne – ale kto ma czas i chęć co 2-3 dni zmywać odpryskujący się lakier i malować na nowo ? Dziś chciałabym pokazać Wam sposób na piękne paznokcie przez zdecydowanie dłuższy czas – zapraszam do lektury, gdzie poznacie lakier monohybrydowy Peggy Sage utwardzany pod lampą LED marki Ronney.
Peggy Sage lakier monochybrydowy to produkt 3 w 1, łączy w sobie bazę, kolor i top coat. Dzięki temu mamy możliwość wykonania manicure o przedłużonej trwałości przy pomocy tylko jednego lakieru i lampy LED.
Sposób użycia: Matowimy przy pomocy bloczku oczyszczoną płytkę paznokcia, aby zwiększyć przyczepność produktu. Nakładamy jedną warstwę lakieru hybrydowego, a następnie utwardzamy go 60 sek. pod lampą. Ponownie nakładamy warstwę lakieru i ponownie utwardzamy pod lampą LED 120 sec. Gotowe –  możemy cieszyć się pięknym manicure hybrydowym.
Lakier monochybrydowy Peggy Sage zamknięty w buteleczce w takim samym kolorze jaki znajdziemy w jej środku. W moim przypadku ten kolor to soczysta czerwień, idealna na każdą okazję. Jeśli chodzi o pędzelek to fakt, jest on dość mały, ale dzięki temu dotrzemy lakierem wszędzie bez zalania skórek. Konsystencja jest średnio-gęsta (nie za gęsta, nie za rzadka) – łatwo aplikuje się produkt na paznokcie, bez rozlania na opuszkach palców.
Lampa LED marki Ronney to niewielkich rozmiarów mostek, idealny dla osób początkujących (czyli dla mnie 😉 ), które robią manicure w domowym zaciszu. Spokojnie można zabrać ją również na urlop – nie zajmuje dużo miejsca, a jej źródłem zasilania może być laptop, gdyż posiada kabelek z końcówką USB.  Zawiera 3 żarówki LED o mocy 9W i timer 60 sec . Bałam się, że może mieć problemy z utwardzeniem lakieru, jednak wcale takowych nie było. Bardzo polubiłam manicure przy użyciu lakieru monohybrydowego, gdyż był on na moich paznokciach 8dni, a w moim przypadku to bardzo długo, gdyż codziennie wykonuje różne prace domowe, bez zakładania rękawiczek, dlatego też lakier jest jeszcze bardziej narażony na odpryski, czy ścieranie.

 

Efekty możecie zobaczyć poniżej. Daleko mi do doskonałości bo jeszcze wciąż się uczę, ale jestem zadowolona.

Miałyście okazję używać tego duetu? Jakie są Wasze spostrzeżenia?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News