NewsUroda

Kobiecy makijaż z I Heart MakeUp od MakeUp Revolution

I Heart MakeUp Lip Lava Molten Chocolate

I Heart Makeup Lip Lava Molten Chocolate to długotrwała, przyciągająca spojrzenie i rewelacyjnie niepodkreślająca makijaż pomadka wpłynie. Jej formuła to połączenie intensywnie napigmentowanej, kremowej pomadki oraz nabłyszczającego błyszczyka. Konsystencja wprost roztapia się na ustach, jednocześnie spajając się ze strukturą skóry i daje gładkie, błyszczące wykończenie o efekcie 3D, które optycznie powiększa usta. Jest lekka, komfortowa i praktycznie niewyczuwalna na ustach.

Kolor Molten Chocolate to, w mojej opinii, idealny nudziak. Nadaje się do noszenia w dzień, jak i jako dopełnienie wieczorowego makijażu. Opakowanie to nic innego jak wyciskany błyszczyk z aplikatorem. Farbka wydobywając się ze środka natychmiast farbuje aplikator na stałe, ale nie przeszkadza to zupełnie w niczym. Nie
zasycha szybko, ale też nie jest typowym błyszczykiem z klejącą konsystencją. Produkt nie wysusza ust, a wręcz przeciwnie – wspaniale nawilża.
Ogromnym plusem jest zapach, nakładając pierwszy raz miałam wrażenie jakbym malowała się czekoladką.

Plusem tej formuły pomadki jest to, że przy jej nakładaniu możemy fajnie stopniować jej efekt na ustach. Po prostu, aby uzyskać bardziej intensywny efekt, należy nałożyć większą ilość. Natomiast, jeśli tylko delikatnie nią muśniemy usta to mamy efekt matowego błyszczyka.

Być może nie należy do supertrwałych, ale wcale mi to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, mogłabym nakładać ją co chwila, aby poczuć słodki zapach czekoladki.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News