HobbyNews

Gry strzelanki – najlepsze produkcje na rynku

Wśród gier największą popularnością cieszą się FPS-y i gry strzelanki różnego rodzaju, które przyciągają codziennie do komputera tysiące, jeśli nie miliony graczy. Nie ważne czy posiadasz konsolę, czy zwykłego PC-ta – shootery podnoszą poziom adrenaliny, wspomagają koncentrację, poprawiają widzenie i zapewniają rozrywkę jakiej nie dostarczy żadna inna produkcja. Niezależnie czy chodzi o gry singleplayer, czy też strzelanki online, poziom zadowolenia jest podobny, choć rywalizacja może być inna. Tytuły takie jak Fortnite, CS:GO, The Division 2 lub FarCry z całą pewnością zapewniają pierwszorzędną zabawę.

Milionowe społeczności graczy

Nie powinno dziwić nikogo, że gry strzelanki cieszą się tak wielką popularnością. Jedne są tworzone po mistrzowsku jak Red Dead Redemption 2, inne są bardziej brutalne jak DOOM i Borderlands 3. Z drugiej strony shoootery zaspokajają potrzebę darmowego grania i sieciowych zmagań z innymi. Choć gry w tym gatunku są bardzo różne, to darmowe gry strzelanki królują wśród nich. Wiele z nich to produkcje pełne i często aktualizowane, które mogą rozwijać się mimo wielu lat na rynku, gdzie każde nowe rozszerzenie spotyka się z ogromnym zadowoleniem graczy. Są one zazwyczaj dopracowane i stawiają nowe wyzwania oraz potrafią szczerze wynagrodzić umiejętności graczy. Gry FPS to często projekty bardzo rozwojowe, które potrafią zbudować milionowe społeczności fanów i zarabiać ogromne sumy dla swoich producentów czego przykładem jest kultowy CS:GO.

Gry pozostające w pamięci

Patrząc na gatunek strzelanek widzimy w wyobraźni obraz wielkich turniejów esportowych i najlepszych graczy na świecie, którzy długimi godzinami przygotowują się do ostatecznej finałowej rozgrywki. Z drugiej strony znajdujemy też gry singleplayer, takie jak wspomniany Red Dead Redemption 2, gdzie często samotnie przemierzamy prerie, wioski i pustkowia na grzbiecie ulubionego wierzchowca. Ostatecznie możemy w nich rozstrzygać większość sporów naciskając na spust pistoletu. Warto wspomnieć także o serii Metro, która nie toczy się w pełni otwartym świecie, ale potrafi wciągnąć nas w klimatyczną walkę ze zmutowanymi bestiami. Przemierzamy w niej podziemia oraz podróżujemy przez rozległe tereny Rosji, na których towarzyszą nam zdarzenia tworzące klimat grozy postapokaliptycznego i zmutowanego świata. Metro to z pewnością gra pozostającą w pamięci na długo, także po skończeniu rozgrywki.

Najchętniej wybierane gry video

Gry strzelanki to najchętniej wybierane gry wideo, co nie powinno nikogo dziwić patrząc na najlepsze produkcje z tego gatunku, a wiele z nich potrafi podnieść poziom adrenaliny. Dają poczucie siły, mocy i władzy oraz pozostawiają w pamięci zwycięskie starcia z innymi graczami z całego świata. Shootery z całą pewnością pozwalają zaspokoić zapotrzebowanie na dynamiczną, płynną i często brutalną rozgrywkę. Nic więc dziwnego, że najlepsze strzelanki takie jak seria Call of Duty i Counter Strike, to również jedne z najlepszych gier na rynku gier komputerowych.

Artykuł powstał dzięki współpracy z serwisem growym www.portalmmo.pl

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Hobby