NewsPerfumy

Giorgio Armani – Armani Code for woman

Armani Code
Armani Code

Uwielbiam otaczać się pięknymi zapachami, mam ich u siebie coraz więcej. Dlatego też postanowiłam stworzyć cykl wpisów na blogu, w którym będę zapoznawać Was z moimi ulubieńcami. Tym razem są to perfumy Giorgio Armani – Code for Woman, które znajdziecie między innymi na stronie notino.pl.

Giorgio Armani Code for Woman to zapach stworzony wyłącznie dla osobliwej kobiety. Tak powabny i tajemniczy, niczym świeża letnia noc pełna gwiezdnego blasku i bajecznie wspaniałych chwil. Taki właśnie jest granatowy sen. Elegancja i powab, zmysłowość i mistyka. Oszałamiające esencje miodu i kwiatu pomarańczy z egzotycznym drogocennym drzewem oraz szczypta imbiru na dopełnienie.

Giorgio armani code

Giorgio armani code

Giorgio Armani – Code składowe zapachu

Nuty zapachowe:
Nuty głowy: jaśmin, włoska pomarańcza, gorzka pomarańcza
Nuty serca: kwiat pomarańczy, jaśmin, imbir
Nuty bazy: miód, wanilia, drzewo sandałowe

Armani Code zaczyna się bardzo cytrusowo i świeżo, czego się raczej nie spodziewałam, czytając opis po raz pierwszy. Soczysta pomarańcza, głównie gorzka, w połączeniu z imbirem wychodzą do przodu. Imbir lekko drapie, zachęcając do dalszej przychody z zapachem. To pierwsze wrażenie zostaje na skórze przez mniej więcej pół godziny, a po tym następuje etap kolejny – matowa słodycz. Miód, który jest dość słodki, jednak nieprzesycony i wciąż wyrafinowany. Nie wylewa się na nas ze słoika, wkrada się delikatnie.

Jeśli chodzi o trwałość zapachu, to dla mnie jest ona bardzo dobra. Wyczuwam go na sobie przez cały dzień, a na ubraniach czuć go nawet po kilku dniach.

Giorgio armani code

Giorgio armani code

Zapach Armani Code nie należy do nowości, ba, jest na rynku już od 2006 roku. Jednak te perfumy są dla mnie ponadczasowe i należą do moich ulubionych. Nie jest to zapach codzienny, zwyczajny. Należy raczej do wyrafinowanych, idealny na formalne okazje, wieczorne imprezy. Jeśli jeszcze go nie znasz, czas nadrobić zaległości.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News