Jeśli chcemy w atrakcyjny sposób zaprezentować swoją firmę oraz produkty, które sprzedajemy, warto jest sięgnąć po różne sposoby reklamy. Ścianki reklamowe spiszą się idealnie w biurze, targach, a nawet na konferencjach.

Ścianki reklamowe służą przede wszystkim reklamie, jednak przy okazji są fajnym elementem dekoracyjnym oraz informacyjnym. Dzięki szerokiej ofercie spokojnie dobierzemy odpowiedni produkt do naszych potrzeb reklamowych i rodzaju naszego biznesu. Grafika reklamowa, którą jesteśmy dzięki nim zaprezentować, spełnia funkcję przyciągania uwagi klientów, tym bardziej jeśli przedstawimy na niej ofertę promocyjną.

Ścianka reklamowa dostępna jest w bardzo wielu wersjach, wszystko to by w pełni zaspokoić potrzeby klienta. Do tego mamy możliwość spersonalizowania jej pod nasze indywidualne potrzeby. Jej zaletą jest to, że bardzo szybko i łatwo można ją zamontować. Warto dodać, że przy tym wszystkim są również trwałe, gdyż wykonuje się je z najwyższej  jakości materiałów. Jeśli potrzebujemy dodatkowych elementów, to bez większego trudu znajdziemy takie ścianki, które zawierają w sobie dodatkowe oświetlenie. Dzięki temu nasza reklama stanie się jeszcze bardziej zauważalna. Wyróżniamy następujące rodzaje ścianek:

Ścianki tekstylne

Sprawdzą się one wśród przedsiębiorców, którzy biorą cykliczny udział w prezentacjach swojej firmy. Zaprojektowane je z lekkiego aluminium, dzięki czemu bardzo łatwo się je przemieszcza, sam demontaż nie zajmuje dużo czasu i jest bardzo łatwy. Kształt tej ścianki reklamowej może być przeróżny. Od prostych typów po falowane, czy narożne. Nadruk może być jedno lub dwustronny.

Ścianki Pop-up

Ścianka pop-up jest przeznaczona do błyskawicznego rozkładania ścianki w miejscu prezentacji oraz łatwego demontażu po niej. Nie ma tu potrzeby kupna elementów wystawienniczych, cały zestaw jest już przygotowany do rozłożenia. Dzięki zastosowaniu tego typu ścianek mamy pewność, że stylistyka oraz kompozycja stanowiska jest na profesjonalnym poziomie. Sprawdzą się na targach oraz eventach promocyjnych.

Ścianki Hop-up (rzepy)

Tutaj mamy możliwość bardzo szybkiej zmiany grafiki. Możliwe jest również wypranie jej w razie wybrudzenia. Hop-upy mają aluminiowe stelaże, które wyróżniają się lekkością. Przy montażu nie jest wymagane posiadanie dodatkowych narzędzi, co jest sporym plusem. Cechą wyróżniającą hop-upy jest zastosowana tkanina pod grafikę. Napina się ją na system i przymocowuje za pomocą specjalnych rzepów. To bardzo szybkie i uniwersalne rozwiązanie.

Ścianki modułowe

W tym przypadku możemy połączyć kilka pojedynczych systemów w jeden cały. Są również bardzo uniwersalne, gdyż można je zastosować razem, ale także każdy osobno. Dzięki temu możemy korzystać z każdej ze ścianek w zależności od naszego zapotrzebowania. Warto wspomnieć o możliwości zastosowania dodatkowych reflektorów.

Niezależnie od tego, w jakim wydarzeniu bierzemy udział, warto zadbać o to, abyśmy wyróżniali się na tle konkurencji. Z pomocą ścianek reklamowych na pewno to zdanie będzie zdecydowanie prostsze.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Porady