InneNews

Gamusie w sklepach Gama – zdobądź nagrody za zakupy!

Każdy z nas robi zakupy spożywcze, różni się tylko zazwyczaj zawartość naszych koszyków. A co powiecie na to, aby przy takich zakupach można było otrzymać nagrody ? Jest to jak najbardziej możliwe! Polska sieć sklepów Gama, do której w większości należą sklepy osiedlowe, przygotowała dla swoich klientów nagrody za zakupy! Warto wiedzieć, że sklepy Gama nawiązują do polskiego handlu tradycyjnego. Dzięki temu są przyjazne klientowi, a obowiązujące standardy, w kwestii asortymentu podstawowego i obsługi, sprawiają, że w każdym z nich czujemy się jak u siebie.

Gamusie w sklepach Gama — nagrody za zakupy

Akacja Gamusie, w której możemy zyskać nagrody za zakupy, ruszyła w sklepach Gama od 12.09.2019 i potrwa aż do 04.11.2019. Założenie akcji jest proste – za każde wydane 25 zł na zakupy otrzymujemy jedną naklejkę. Do odbioru nagrody upoważnia nas 20 zebranych naklejek. Możemy wybrać jedną z maskotek (do zebrania cała rodzinka Gamusi) lub książkę kucharską o zdrowym odżywianiu. Więcej o akcji Gamusie możecie przeczytać na stronie www.gamusie.pl

gamusie w sklepach gama gamusie w sklepach gama

Gamusie wpierają ekologię

Gamusie to cała rodzina uroczych maskotek, w której skład wchodzą: mama, tata, syn, córka i dziadkowie. Każdy z jej członków wpiera ekologię i stara się poszerzyć wiedzę dzieciaków. W jaki sposób? Otóż w ramach akcji będą odbywać się spotkania rodzinki w przedszkolach, gdzie przeprowadzone zostaną szkolenia  na tematy związane z ekologią, dbaniem o środowisko oraz segregacją śmieci. Przystępując do akcji we wrześniu, wraz z kartami na naklejki dostaniemy plany lekcji Gamusie.

Gamusie wiedzą co to zdrowe odżywianie

Akcja Gamusie ma również na celu uświadomienie dzieci, jak ważne jest zdrowe odżywianie. Każdy w Gamusiowej rodzinie wie, że warto zwracać uwagę na to, co jemy i pod jaką postacią. Przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków ułatwi nam książka kucharska o zdrowym odżywianiu, która jest nagrodą za zebrane naklejki w sklepach Gama w ramach akcji Gamusie.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Inne