LifestyleNews

Fotobum – wyjątkowy pomysł na Twoje zdjęcia

 

W moim albumie, a w zasadzie na dysku mojego komputera jest chyba z milion zdjęć. Dosłownie :-D. Jeśli mam tylko wolną chwilę to staram się uwieczniać na zdjęciach nasze rodzinne chwile. Wtedy zawsze mogę wrócić do wspomnień poprzez zdjęcia. Jednak fotografie przechowywane na dysku komputera nie mają takiego uroku jak zdjęcia, które możemy dotknąć, obejrzeć. Jako, że wypróbowałam już chyba wszystkich form wywoływania zdjęć, czyli fotoksiążka, fotoobraz, fotoalbum itp. z wielką chęcią przetestowałam coś nowego. Były to fotomagnesy od Fotobum.

 

 

Fotomagnesy to bardzo ciekawa forma przechowywania zdjęć. To idealny pomysł na prezent i świetny gadżet na lodówkę. Wyglądem przypominają zdjęcia z Polaroida. Na każdym magnesie jest miejsce na naklejkę lub podpis zdjęcia. Magnes jest cienki i delikatny, a więc bezpieczny dla Twojej lodówki.

 

 

 

 

W zestawie znajdziemy, aż 16 sztuk magnesów. Cały proces zamawiania jest niezwykle łatwy, wystarczy się zalogować (np. poprzez facebook) i wgrać swoje zdjęcia, a jeśli nie mamy ich na dysku to łatwo połączymy się z facebookiem, instargamem i możemy wywołać także zdjęcia znajdujące się na tych portalach społecznościowych. Takie rozwiązanie jest świetne!
Całość zamówienia przyszło do mnie w pięknym boxie z napisem „Mamo, kocham Cię”. Co czyni taki box idealnym pomysłem na prezent na Dzień Mamy. Całość prezentuje się niezwykle. A co najważniejsze możemy w dowolnej chwili zdjąć magnesy, lub zmienić miejsce ich przyczepienia.

 

 

 

 

W mojej pracy fotografa oprócz robienia mnóstwa zdjęć, potrzebny jest także odpowiedni sprzęt, by je wykonać.  Poza profesjonalnym aparatem fotograficznym, musiałam także zainwestować w tła fotograficzne https://bingoland.pl/tla-fotograficzne . Na szczęście w internecie mamy bardzo szeroki wybór różnych teł.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle