NewsUroda

Eveline Lip Therapy Professional – Nieinwazyjny zabieg powiększający usta.

Jeśli matka natura nie obdarzyła Was zbyt pełnymi ustami lub po prostu jesteście ciekawe jak wyglądałybyście z trochę większymi (a nie chcecie ingerencji chirurga), to mam dla Was dziś coś co powinno zwrócić Waszą uwagę – Eveline Lip Therapy Professional – Nieinwazyjny zabieg powiększający usta. Czy sprawi on, że Wasz makijaż przyciągnie uwagę?

 

Nowy, dwuetapowy program z serii Lip Therapy Professional, oparty na połączeniu działania wygładzającego peelingu cukrowego oraz rewolucyjnego hialuronowego wypełniacza ust, zapewnia efekt spektakularnie powiększonych, zmysłowo uwydatnionych i wymodelowanych ust o idealnym, pełnym kształcie. Zabieg, dzięki skoncentrowanemu działaniu innowacyjnych kompleksów aktywnych, wyraźnie zwiększa objętość ust, poprawia ich kontur oraz sprawia, że są zjawiskowo wyeksponowane, gładkie i jędrne.
Cały zabieg składa się z dwóch etapów. Zacznijmy od pierwszego, czyli peelingu cukrowego w przepięknym soczysto różowym kolorze. Jego konsystencja jest typowa, czyli gęsta i zbita. Po zetknięciu z ustami i masażem cukier rozpuszcza się. Peeling wmasowujemy palcem lub miękką szczoteczką. Nadmiar produktu zmywamy wodą lub usuwamy chusteczką. To co otrzymujemy to wygładzone, miękkie usta gotowe do drugiego etapu zabiegu.

 

Etap drugi to aplikacja hialuronowego wypełniacza ust. Tutaj mamy do czynienia z dość rzadką konsystencją, która dobrze rozprowadza się na naszych wargach. Wypełniacz ma za zadanie rozszerzyć i precyzyjnie wypełnić przestrzenie międzykomórkowe, a przy tym wzmocnić delikatną strukturę okolic ust, intensywnie je nawilżyć i wymodelować. Aby to nastąpiło powinniśmy odczekać około 5 minut. Nie bójcie się jeśli chwilę po rozprowadzeniu go na ustach poczujecie chłód czy mrowienie, jest to zupełnie normalna reakcja w przypadku tego typu produktów.

 

Teraz czas na pytanie najważniejsze: jak i czy działa? Efekt, jaki osiągnęłam możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Nie jest on jakiś wielki i spektakularny, ale przecież nie na tym zabawa polega. Ma być przede wszystkim naturalnie, nie chciałabym otrzymać tzw. „efektu karpia”. W mojej opinii górna warga zyskała objętości i kształtu, natomiast dolna też się wypełniła. Mnie to zadowala i ja to kupuje ;), a Wy oceńcie to sami. Usta wracają do swojej wielkości po około 2-3 godzinach. Cena produktu jest niewielka, bo około 20 zł więc myślę, że warto wypróbować jaki efekt da u Was.

Nie wiem, czy Wam wspominałam, ale razem z mężem zaczęliśmy dbać o dobrą formę. Bycie fit jest w modzie, dopadło również nas. Dbanie o sylwetkę to nie lada sztuka, dlatego też warto spotęgować efekt uzyskany na siłowni poprzez przyjmowanie odpowiednich odżywek. Na rynku jej sporo dostępnych opcji, jednak my wybraliśmy whey protein complex. Dużą zaletą odżywek białkowych jest wygoda oraz szybkość ich przygotowania. To idealne rozwiązanie, gdy nie mamy czasu na przygotowanie pełnowartościowego posiłku. Ze względu na szeroką gamę smaków równie łatwo zaspakajają potrzebę na słodycze. Ceny odżywek białkowych nie są też wysokie więc z pewnością będziecie mogli sobie na nie pozwolić.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News