LifestyleNews

Elegancka biżuteria sztuczna

biżuteria sztuczna

Kolczyki, naszyjniki, korale czy pierścionki, te wszystkie elementy możemy znaleźć w  kolekcji biżuterii sztucznej. Jej ogromną zaletą jest to, że wyprodukowana jest z niedrogich materiałów bez udziału metali lub kamieni szlachetnych. Jednak wciąż zachowuje elegancki wygląd i atrakcyjność dla wielu pań. Tego typu biżuteria doskonale sprawdzi się podczas ważnych spotkań i uroczystości. Dodadzą szyku każdej stylizacji.

Jaka biżuteria sztuczna jest elegancka?

Nie na wszystkie okazje możemy założyć sztuczną biżuterię. Istnieją pewne wyjątki, gdzie nie do końca będzie ona pasować do sytuacji. Szczególnie jeśli jest to formalne spotkanie biznesowe, na które lepiej nie zakładać sztucznych korali. Jednak nie można całkowicie wykluczyć biżuterii sztucznej z naszych galowych stylizacji. Gdyż odpowiednio dobrana biżuteria sztuczna doda zarówno szyku, jak i specjalnego akcentu całemu wyglądowi.

Jeśli szukamy biżuterii eleganckiej, to zdecydujmy się na delikatne i niejaskrawe wyroby. Najlepiej coś stonowanego, utrzymanego w spokojnych barwach. Klasycznym modelem takich wyrobów dekoracyjnych są bransoletki, korale oraz kolczyki, zawierające materiały, przypominające perły. Znajdziemy tu także droższy wariant, wyroby ze sztucznymi perłami.

fot. www.amberhurt.pl

Inny wariant biżuterii sztucznej to proste i drobne zawieszki metalowe lub z cyrkonami i delikatnym łańcuszkiem. Założymy je na różne towarzyskie spotkania. Taka biżuteria nie zwraca na siebie uwagi krzykliwością. Niewielka broszka dobrana do eleganckiej kreacji niezwykle ją wzbogaci i wprawi w zachwyt niejednego. Taka broszka sprawdzi się również w przypadku eleganckiej kreacji. Kwiatowe motywy są najbardziej odpowiednie dla ubrań formalnych.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Opisane wyżej modele biżuterii sztucznej należą do uniwersalnych elementów kobiecej stylizacji. Spokojnie można włożyć je podczas oficjalnych uroczystości. Dlatego wybierając biżuterię tego typu, zrezygnujmy z ciężkich dodatków. Do biżuterii z plastikiem lub szkłem pasować będą ozdoby w spokojnych kolorach. Bezpieczną opcją będzie tu: czarny, szary, brązowy lub biały. W przypadku ubrań kolorowych pamiętajmy, aby wybrane tonacje były zgodne z kolorystyką całego wystroju.

fot. www.amberhurt.pl

Biżuteria sztuczna może łatwo ulec zniszczeniu, gdyż sztuczne perełki łatwo tracą swój kolor. Dlatego też, zanim założymy konkretny model na przyjęcie, przyjrzyjmy się uważnie wszystkim ozdobom. Jeśli biżuteria okaże się być zepsuta, łatwo i szybko zamienisz ją na nową.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle