LifestyleNews

DDOB – platforma społecznościowa dla influencerów

Czy znacie miejsca w sieci stworzone dla influencerów? Ja podczas swojej kariery blogerki poznałam już kilka. Niektóre były godne uwagi, inne to zupełna strata czasu. Dziś chciałabym Wam powiedzieć o platformie społecznościowej, na której warto zagościć na dłużej – mowa oczywiście o DDOB czyli Daily Dose of Beauty.

Co wyróżnia tą platformę ? Otóż jest to jak wspomniałam społeczność dla blogerów, czyli mamy tu okazję poczytać wiele ciekawych wpisów, poznać ciekawe osoby w sieci. Sami również dodajemy wpisy, czyli mamy okazję, aby przyciągnąć nowych czytelników na naszą stronę. Mało? Spokojnie na tym się nie kończy, gdyż DDOB pozwala nam zarobić na dodawaniu naszych własnych wpisów. Mamy okazję otrzymać monety za zajęcie miejsc w rankingach wpisów dziennych, tygodniowych. W zależności od zajętego miejsca otrzymujemy taką ilość monet. Później nasze monety możemy wymienić w sklepie DDOB na nagrody.

 

Nagrody są bardzo cenne i jest z czego wybierać. Możemy zdobyć bon do sklepu H&M, Empik, Rossmann, Sephora. Dodatkowo do zdobycia jest aparat Intax, czy też smartfon Iphone X 256 GB. Wszystko co trzeba to dodawać wpisy. Oczywiście punkty można zdobywać również inaczej np. poprzez wykonywanie zadań, bądź bycie aktywnym członkiem portalu DDOB. Mnie samej udało się już zdobyć bon do H&M, ale nie spoczywam na laurach i walczę o więcej.
Na platformie mamy również panel influencera, gdzie możemy zgłaszać się do różnych kampanii. Gdy zostaniemy wybrani dostajemy zadanie, za które możemy otrzymać nawet wynagrodzenie pieniężne – wszystko zależy od trwającej aktualnie kampanii. DDOB to na prawdę platforma pełna możliwości. Wystarczy tylko być aktywnym a na pewno zostaniecie za to nagrodzeni.
Znacie tą stronę ? Macie już tam konto?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle