Wiosenne porządki w szafie to dla mnie niezłe wyzwanie. Kolekcja moich ubrań zwiększa się z każdym sezonem, a ja ciągle nie miałam weny i pomysłu na to, aby wszystko uporządkować. Poza tym zawsze znalazłam wymówkę do tego, żeby odłożyć wszystko na później. Jednak w tą wiosnę ruszyłam ze zdwojoną siłą i powiedziałam dość! Zaczęłam od ubrań, których nie noszę już od dwóch lat – jeśli nie założyłam ich przez ten okres czasu to raczej wątpliwe, że jeszcze kiedyś je ubiorę. Następnie przejrzałam wszystkie „przydasie„. Na pewno macie takich ubrań sporo – no bo może schudnę, przytyję, przerobię, a w końcu na pewno jeszcze się przyda! Przyznam, że uzbierała się spora kupka.

No i co dalej?

Można je oczywiście oddać, ale można też na tych porządkach zarobić, a za zarobione pieniądze kupić coś nowego ;). Oczywiście ja wybrałam tą drugą opcję i tak trafiłam na stronę, gdzie można sprzedać swoje rzeczy dodając bezpłatne ogłoszenia.

 

 

Dodawanie ogłoszeń na Okeno.pl jest niezwykle proste. Wystarczy wybrać kategorię z jakiej mamy dany przedmiot – u mnie to Moda i Uroda. Następnie mamy podkategorię  – odzież – damska i opisujemy tu konkretną rzecz, którą chcemy sprzedać. Pamiętajmy też, że na początku kupują oczy, a więc warto zrobić dobre zdjęcie. Najlepiej ciuszek prezentuje się na osobie, te rzucone niechlujnie na podłogę raczej się szybko nie sprzedadzą.
Pamiętajmy także o opisaniu szczegółowo każdej rzeczy, tak wiem może to wydawać się trochę czasochłonne, jednak w efekcie zaoszczędzimy nasz czas po dodaniu ogłoszenia. Przyszły nabywca będzie już z treści wiedział jaki materiał ma dana rzecz, rozmiar, długość rękawa itp. On czuje się dobrze poinformowany a my unikamy stu pytań do…
Jeśli zależy Wam na szybkiej sprzedaży i wyróżnienia naszej oferty to mamy taką możliwość poprzez opcję promowanie. Możemy promować ofertę na stronie głównej, na stronie kategorii, czy też po prostu je wyróżnić. Wszystko zależy od naszej woli i kwoty jaką chcemy na to poświęcić. Ja wystawiłam swoje oferty i kilka ubrań się sprzedało. Jeśli i Wy chcecie zarobić to szybciutko bierzcie się za porządki!

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda