KsiążkiNews

Clean Beauty – Przepisy na kosmetyki z lodówki

Chciałabym dziś Wam pokazać książkę, której premiera miała miejsce 14marca. Książka ta jest niezwykła, gdyż jest to mała skarbnica wiedzy dla wszystkich miłośników domowego DIY z dziedziny kosmetyków.

 

Clean Beauty – Przepisy na kosmetyki z lodówki to połączenie pięknych zdjęć z lekkim piórem. Książka ta jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy zwracają uwagę na to, czym pielęgnują swoją twarz, ciało, czy włosy. W dobie wszechobecnej chemii coraz więcej osób przykłada uwagę nie tylko do tego co je, ale też ostrożnie dobiera kosmetyki.

 

Książka nie jest typową pozycją zawierającą tylko i wyłącznie przepisy z kosmetykami. Mamy tu wyjaśnione wszystko od początku do końca, dlaczego dbać, co nam się przyda i w końcu przepisy jak stworzyć te owe naturalne cuda.

 

 

 

Receptury na kosmetyki są bardzo proste, na pewno część z nich zdążyliście też już poznać. Zdjęcia znajdujące się na stronach wprost zachwycają i zachęcają do wzięcia się do pracy. Treść jest przejrzysta i łatwa do zrozumienia. Praktyczny spis treści pomoże w poszukiwaniu tego, co chcielibyśmy akurat znaleźć. Myślę, że ta książka zachęci niejedną osobę do przygotowywania kosmetyków samodzielnie w domu – tym bardziej, że wystarczy otworzyć swoją lodówkę – tam zgodnie z tytułem, znajdziemy wiele składników potrzebnych do wyczarowania czegoś co doda nam urody oraz zdrowia.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Książki