DomGadżetyNews

Inteligentna waga łazienkowa od dziś w Biedronce – czy warto ją kupić?

Hoffen waga łazienkowa smart
Hoffen waga łazienkowa smart

Inteligentne urządzenia opanowały nasze domy. Nikogo więc już nie dziwi żarówka czy odkurzacz typu smart. A czy zastanawialiście się, co potrafi smart waga? Już od dziś tj. 13 lutego w sieci Biedronka możemy właśnie taką dostać. Wiedziona ciekawością sama postanowiłam ją wypróbować.

Hoffen waga łazienkowa smart

Inteligentna waga łazienkowa Hoffen z funkcją analizy będzie idealna dla osób, które lubią być fit, dbają o swoją sylwetkę i chcą wiedzieć o niej więcej niż tylko, jak dużo kilogramów ważą. Urządzenie smart pozwala na zdecydowanie więcej. Mamy tu możliwość monitorowania składu organizmu. Hoffen waga łazienkowa smart dostarcza nam informacje na temat zawartości tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej, zawartości wody oraz masy kostnej, indeksu BIA.

Analiza składu ciała – Hoffen smart waga

Jeśli chcemy wiedzieć więcej o kondycji naszego ciała, to warto zainwestować w to urządzenie. Przy pomocy wagi w bardzo prosty sposób wykonamy analizę składu ciała. Wystarczy, że staniemy bosymi stopami, na wadze. W taki sposób, by elektrody umieszczone na górnym panelu były całkowicie zakryte. Teraz czas na zainstalowanie aplikacji mobilnej Waga Hoffen Smart i połączeniu się poprzez Bluetooth ze smartfonem. Gdy ukończymy tą czynność, w aplikacji pojawią się dodatkowe wyniki. Zostają one zapisane na indywidualnym koncie użytkownika i są dostępne wyłącznie dla niego.

Aplikacja Waga Hoffen Smart

Aplikacja Hoffen Smart jest nam niezbędna do pomiarów dokonanych przez wagę. To tam możemy porównać dane z poprzednich wyników i zobaczyć, jakie zrobiliśmy postępy. Czy nasza forma wzrasta, czy jednak opada. Dostępne parametry to masa, wskaźnik BMI, procentowa zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni i wody oraz wskaźnik wisceralnej tkanki tłuszczowej, masę kostną oraz metabolizm spoczynkowy (minimalna ilość kalorii, jaką należy dostarczyć organizmowi w ciągu doby).

Hoffen waga łazienkowa smart

Hoffen waga łazienkowa smart

*Wisceralna tkanka tłuszczowa to nic innego jak tłuszcz trzewny. Znajduje się on na narządach wewnętrznych, a nie bezpośrednio pod skórą. Według badań nawet jeżeli nasza waga i zawartość tkanki tłuszczowej pozostaje stała, to z wiekiem następują zmiany w jej rozmieszczeniu i z największym prawdopodobieństwem przemieszcza się w okolice brzucha.

Indeks zdrowotności to dodatkowa funkcja, jaką możemy włączyć w aplikacji. Daje ona nam dostęp do następujących parametrów: ilości białka w organizmie, poziomu otyłości (różnica pomiędzy rzeczywistą, a idealną masą), wieku biologicznego (prezentuje kondycję organizmu obliczaną na podstawie wykonanych pomiarów) oraz LBM (Lean Body Mass -masa ciała bez tkanki tłuszczowej).

Dostępność i cena 

Inteligentna waga łazienkowa marki Hoffen jest już dostępna w Biedronce od 13 lutego. Będzie można kupić ją do 27 lutego włącznie lub do wyczerpania zapasów. Jeśli chodzi o cenę, to jest naprawdę przystępna. Produkt dostaniemy za 59,90 zł.

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom