Produkty Allerco są w moim domu od jakiegoś czasu, gdyż pomagają mi w pielęgnacji mojej suchej skóry. Dziś chcę powiedzieć Wam o kolejnym produkcie właśnie z tej firmy, który towarzyszy mi podczas codziennego prysznica.
Kostka myjąca Allerco Emolienty przeznaczona jest do mycia skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Kostka natłuszcza skórę i nie powoduje jej przesuszenia. Jest produktem hipoalergicznym, nie zawiera substancji zapachowych i sztucznych barwników. Kostka myjąca stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi składnikami pielęgnacyjni-ochronnymi. Molekuła Regen7 pozytywnie wpływa na stan i wygląd skóry oraz chroni ją przed powstawaniem podrażnień. Delikatna baza myjąca w połączeniu ze składnikami aktywnymi i odpowiednim dla skóry pH zapewnia zachowanie naturalnej bariery lipidowej naskórka. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry, zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz poprawia elastyczność naskórka. Kostka doskonale się pieni, oczyszcza skórę, nie wywołując podrażnień i nie wysuszając jej.
Kostka wyglądem przypomina mydło i myślę, że śmiało możemy ją tak potocznie nazwać. W użyciu dobrze się pieni i dzięki temu dokładnie, ale delikatnie myje skórę. Chroni przed powstawaniem podrażnień – odkąd jej używam na moim ciele nie pojawiły się żadne niespodzianki, ani nie zauważyłam również uczulenia. Nie zawiera substancji zapachowych, dzięki czemu może być odpowiednia dla osób wrażliwych na zapachy. Osoby lubujące się w kąpielach aromatycznych na pewno będą zawiedzione, jednak mi nie przeszkadza jej bezwonność. Jeśli pragniemy ładnie pachnieć możemy zawsze po prysznicu użyć zapachowego balsamu ;). Ważne jest również to, że kostkę myjąca mogą używać również dzieci – u mnie to duży plus, gdyż Julka już lubi podbierać moje kosmetyki :). Kostka zdecydowanie spełniła moje oczekiwania i myślę, że zagości na stałe w mojej łazience, skóra po jej użyciu stała się gładka, a co najważniejsze długotrwale nawilżona.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News