NewsPorady

Zaproszenia i akcesoria ślubne Zapi.pl

 

Mimo, że ślub już dawno za mną – w maju minie nam 5lat, to jednak lubię bardzo powracać do tego tematu. Mimo, iż nie jestem panną młodą, to niedługo ślub bierze moja przyjaciółka – także uczestniczę razem z nią w jej wyborach ślubnych.

Nie jest to wcale taki prosty temat, gdyż rynek ślubny jest przesycony ofertami, trudno jest wybrać tę najlepszą. Jednak nam się udało, gdyż trafiłyśmy na stronę Zapi.pl, gdzie znalazłam sporo zaproszeń i akcesoriów ślubnych. Dziś zdradzę Wam wizję mojej przyjaciółki i mam nadzieję, że przyszłe panny młode otrzymają odrobinę inspiracji.

Romantyczne zaproszenia ślubne
Moja przyjaciółka należy do romantycznych dusz, takich które stawiają też na klasykę i dobry gust. I takie właśnie wybrała zaproszenia – dopasowane idealnie do stylistyki wesela oraz sukni. Takie zaproszenia udało jej się zdobyć na wspomnianej wcześniej stronie, która ma bogatą ofertę, a tematyczne kategorie sporo ułatwiają dokonanie wyboru. Przyjaciółka zdecydowała się na serię Serię Romantic.

 

 

Prawda, że piękne? Urzekły ją od razu, gdyż są subtelne, z klasą. Wyróżniają się na tle innych. Dodatkowo zostały wzbogacone o fajny patent – mapa dojazdu oraz informacja o tym co para chciałaby dostać w prezencie zamiast kwiatów. Oczywiście to tylko proponowane przeznaczenie karteczek, zawsze możecie wymyślić coś innego. Możecie na przykład w zaproszeniu umieścić podziękowania dla gości. Co ważne, wszystkie dodatki, a także personalizacja jest w cenie zaproszenia, a więc obędzie się bez dodatkowych kosztów. Do wyboru mamy też różne czcionki.
Oczywiście nie skończyłyśmy na wyborze zaproszeń – razem z przyjaciółką kliknęłyśmy dział akcesoriów ślubnych. Tam wybrałyśmy poduszeczki na obrączki. Przy zakupie wszystkiego w jednym sklepie, na pewno zaoszczędzicie na wysyłce. Jednak nie możemy się wciąż zdecydować, którą z nich wybrać – mamy dwa modele. Może pomożecie nam z wyborem, typując swoje propozycje w komentarzu? Pierwsza to poduszka weselna z tkaniny jutowej i koronki, natomiast druga posiada perłową aplikację.

 

Na stronie znaleźliśmy się również inne fajne dodatki – przyjaciółka myśli na przykład o puszczeniu lampionów o północy. To nie tylko fajna frajda, ale również symbolika światełka miłości. Co myślicie o naszych wyborach ?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News