KsiążkiNews

Zabawa z My Little Pony the movie – Egmont

Jak zapewne wiecie książeczki będące adaptacją popularnych filmów animowanych cieszą się dużą popularnością dla dzieci. Dlatego też, gdy ulubiony bohater naszej pociechy zostaje umieszczony na kartkach popularnych książeczek, nie pozostaje nam, rodzicom, nic innego jak tylko nabyć te książki. Takim właśnie sposobem znalazły się ostatnio u nas trzy pozycje od wydawnictwa Egmont inspirowane filmem My Little Pony The Movie. Książeczki, które powiększyły naszą biblioteczkę to:
My Little pony the movie. Wodne kolorowanie
Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw. Potrzebujesz tylko czystej wody i pędzla – gdy zwilżysz zakropkowane pola, na obrazku pojawią się kolory. Czy zgadniesz jakie? Baw się kolorami razem kucykami i ich przyjaciółmi! Na każdej stronie pojawiają się inni bohaterowie z najnowszego filmu „My Little Pony The Movie”. Nie zwlekaj i pomaluj ich wszystkich! Wodne kolorowanie to seria książeczek, dzięki którym dzieci zapoznają się z techniką malowania pędzlem, zanim sięgną po prawdziwe farby. Wystarczy zamoczyć pędzelek w wodzie i dotknąć nim zakropkowanej powierzchni. Wtedy na obrazku pojawią się kolory.

 

 

 

 

 

 


Julka wybrała ją jako pierwszą, gdyż ostatnio uwielbia spędzać godziny na malowaniu. Na początku zrobiłyśmy tak jak w instrukcji, czyli namoczyłyśmy pędzelek w wodzie i pomalowałyśmy kartki. W miejscu zakropkowanych pól zaczęły pojawiać się różne kolory, co ciekawe nie było wiadomo z góry jakie one będą. Jednak Julii taka zabawa to było mało, więc resztę książeczki zamalowała już po swojemu, czyli farbami na różne kolory. Zabawa była udana, a książeczka po chwili cała zamalowana na różne kolory według Julii wyobraźni.
My Little Pony the movie 1000 naklejek
Tysiąc bajecznie kolorowych naklejek, mnóstwo fascynujących zagadek i całe godziny wspaniałej zabawy! To wszystko znajdziesz w tej wyjątkowej książce, która zabierze cię w niezapomnianą podróż po świecie najnowszego filmu My Little Pony. Rozwiązuj zadania razem ze Spikiem, ucz się z Twilight Sparkle, figluj z Pinkie Pie, a przede wszystkim: strzeż się bezwzględnej Tempest i nieokiełznanego Storm Kinga!  
 

 

 

 
Na samym początku znajdujemy oczywiście naklejki. W naszym domu, oprócz malowania, naklejanie wieczorne naklejek to co dzienny rytuał przed pójściem spać. Naklejki są małe, duże, takie które możemy przyklejać samodzielnie oraz takie, które posłużą przy rozwiązywaniu zadań. Przedstawiają one oczywiście postacie kinowego hitu, najczęściej w kilku różnych ujęciach. Dodatkowo mamy tu także serduszka, kwiatki, czyli każda młoda dama powinna być zadowolona. Oprócz naklejek znajdziemy tu również sporo zagadek takich jak przerysowywanie ilustracji, labirynty, szukanie szczegółów, jakimi różnią się dwa obrazki, kolorowanie czy krzyżówki.
My Little pony the movie. magia kolorowania
  
Dzięki tym przepięknym, artystycznym kolorowankom poznasz starych i nowych bohaterów świata My Little Pony! Po raz pierwszy w historii Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Rarity i Spike’a pojawili się na dużym ekranie! Nie czekaj, pędź do kina, a następnie chwyć tę piękną kolorowankę, która pozwoli ci jeszcze raz przeżyć najwspanialsze sceny z filmu. Przenieś się do baśniowego świata Equestrii dzięki intensywnym kolorom i inspirującym ilustracjom. Poczuj, jak wielką moc ma Magia Przyjaźni!

 

Kolorowanka jest pełna pięknych obrazków niczym z kinowego ekranu. Wprawdzie malowanie jeszcze jest u nas w fazie abstrakcji ;p ale ta książeczka również zyskała Julki aprobatę ;). Malowanie rysunków po swojemu przyniosła jej wiele frajdy.

 

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Książki