LifestyleNews

Stylizacja fryzury z lakierami do włosów Ronney

W niektórych sytuacjach, takich jak impreza, wieczorne wyjście czy ślub, mocne i długotrwałe utrwalenie fryzury to dla nas priorytetowa sprawa. Z wielu względów musimy wyglądać dobrze przez wiele godzin, mając na twarzy zawsze świeży makijaż, a na głowie nienagannie ułożone włosy. Niestety z tym ostatnim, często jest problem, gdyż mimo zapewnień producentów, nie każdy produkt do stylizacji włosów utrzymuje pożądany efekt odpowiednio długo.
Dziś przychodzę do Was z recenzją produktów, które utrzymają Wasze niesforne kosmyki na długo i będziecie mogły się cieszyć wymarzoną fryzurą, bez stresu, że się za chwilę coś rozwali. Mowa oczywiście o lakierach marki Ronney. To profesjonalne lakiery do włosów, używane na co dzień przez stylistów i fryzjerów w salonach.
Cały zestaw składa się z ośmiu lakierów, do rożnych zadań. Pokrótce opiszę Wam każdy z nich.
Keratina Rebulding
Lakier z dodatkiem keratyny o właściwościach odbudowujących strukturę zniszczonych włosów.
Vitamin Complex Revitalizing
Lakier przeznaczony do końcowego utrwalania fryzury. Szybko schnący, nie obciąża włosów, zapewnia długotrwały efekt, chroni przed szkodliwym działaniem wilgoci i czynników atmosferycznych. Lakier z zawartością kompleksu witamin o właściwościach rewitalizujących. Do włosów pozbawionych blasku.
Hialuronic ACID Moisturizing  
Lakier z dodatkiem kwasu hialuronowego głęboko nawilżający suche włosy.
Multi Fruit Regenerating
Lakier z dodatkiem kwasów owocowych o właściwościach regenerujących. Do włosów osłabionych.
Macadamia Oil Restorative
Lakier z dodatkiem oleju z orzechów makadamia. Do włosów osłabionych i wypadających.
Classic Extra Strong
Lakier przeznaczony do końcowego utrwalania fryzury. Szybko schnący, nie obciąża włosów, zapewnia długotrwały efekt, chroni przed szkodliwym działaniem wilgoci i czynników atmosferycznych.
Energizing Babassu Oil
Lakier do włosów wrażliwych z olejem Babassu, o działaniu nawilżającym. Wnika w strukturę włosa, wygładzając go i nadając witalności.
Against Hairloos L-Arginina
Lakier z dodatkiem aminokwasu L-argininy, wpływający na rewitalizację komórek. Neutralizuje niekorzystne działanie wolnych rodników, zapobiegając wypadaniu włosów. Wzbudza aktywność mieszków włosowych

Pojemność każdego z lakierów to aż 750ml. Przyznam, że to dla mnie pojemność, ogromna i zapewne starczy mi „na lata”, gdyż lakierów używam bardzo sporadycznie, raczej na wyjścia typu wesele. Czasem używam odrobiny na co dzień, jeśli chce ujarzmić niesforne kosmyki wychodzące z gumki, czy odstającymi „baby hair” – w tym przypadku lakiery poradziły sobie świetnie. Jednak na potrzeby testu skusiłam się na porządna fryzurę, wymagającą stylizacji. Efekt jaki otrzymałam po aplikacji lakieru bardzo mnie zadowolił – upięcie zostało utrwalone na cały wieczór. Nie bałam się, że za chwilę się coś rozwali. Lakier nie skleił włosów, nie spowodował również łupieżu.
Dodatkowym, ogromnym plusem jest to, że nie mają silnego, duszącego zapachu, jak to zazwyczaj bywa w przypadku takich kosmetyków. Każdy z wariantów pachnie inaczej, jednak ich woń nie należy do drażniących, a nawet powiedziałabym, że są bardzo przyjemne. No może poza wersją Classic, która pachnie typowo dla takich produktów.
Podsumowując jeśli chcecie mieć pięknie utrwaloną fryzurę, bądź potrzebujecie ujarzmienia dla swoich niesfornych włosów polecam Wam lakiery Ronney. Myślę, że spośród tylu wariantów każdy wybierze coś dla siebie.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle