Jeśli uprawiasz sport to oczywistym jest, że na pewno chcesz osiągać jak najlepsze wyniki. Oprócz sportowych butów i jasno sprecyzowanego celu, przyda się również inteligentna opaska fitness, która monitoruje Twoją aktywność fizyczną.

Jeśli myślicie, że inteligentne opaski na rękę są przeznaczone tylko dla użytkowników, pokonujących każdego dnia dziesiątki kilometrów, czy wyczynowo jeżdżących na rowerze to jesteście w błędzie, gdyż taki gadżet przyda się dla każdej osoby chcącej poprawić swój styl życia, a także monitorować spalanie kalorii czy jakość snu.

SmartBand Garett Fitness funkcje

Najważniejsze Funkcje:

  • Kompatybilność z systemem Android (minimum 4.2), oraz iOS ( minimum 7.0)
  • Wyświetlanie numeru lub nazwy połączeń przychodzących (System Android wyświetla numer) (System iOS wyświetla komunikat INCOMING CALL)
  • Krokomierz pokazuje ile wykonało się kroków, jaki przebyło się dystans w jakim czasie, oraz ile spaliło się kalorii
  • Monitor snu pokazuje przespane godziny i efektywność snu
  • Wykonywanie zdjęć telefonem, ustaw aparat w telefonie i zegarkiem zwolnij migawkę
  • Anti-lost, alarm chroniący przed zgubieniem – kiedy telefon straci połączenie z zegarkiem na odległość ponad 10 m. automatycznie włączy się alarm
  • Wodoodporna obudowa stopień ochrony IP57, tylko do używania na lekkim deszczu.

Smartband Garett Fitness wrażenia 

Opaska może posłużyć nam jako zegarek, gdyż po zbliżeniu ręki do twarzy ekran podświetla się i widzimy godzinę. Możemy również wywołać ją poprzez naciśnieciu przycisku na opasce. Jest idealnym gadżetem do mierzenia aktywności fizycznej – wbudowany krokomierz odmierza ilość przebytego dystansu a dodatkowo pokazuje nam jak wiele kalorii zostało przy tym spalonych. Wraz z opaską zmotywujesz się do uprawiania sportów oraz pobicia własnych rekordów.

Po sparowaniu z telefonem za pomocą aplikacji dedykowanej do tego urządzenia – Power Sensor, smartband będzie zbierał dane z wykonywanych różnych aktywności fizycznych, pozwoli na analizę osiągniętych wyników oraz ustalanie nowych celów.

 Jeśli dopadł nas leń to mamy możliwość ustawienia trzech alarmów, oraz tryb przypominania o braku aktywności fizycznej. Swoje wyniki możemy również udostępnić na Facebooku. A jeśli lubicie biegać w terenie podziwiając piękne widoki to opaska daje Wam również możliwość wykonania zdjęcia w sposób zdalny – za spust migawki służy wówczas tarcza zegarka
Opaska jest bardzo łatwa w użyciu i prosta w obsłudze, a do ładowania jej nie potrzebujemy żadnych dodatkowych kabli. Wystarczy wyjąć urządzenie z różowej opaski i podłączyć do komputera pod USB. Powinna spisać się u każdego kto nie lubi wydawać zbyt wiele na gadżety, jednak chce posiadać te minimum wiedzy o swojej aktywności.


 

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News