NewsGadżety

Powerbank Remax 2400mAh Szminka – idealny gadżet na wakacje

Powerbank Remax
Powerbank Remax

Powerbanki  stały się obecnie bardzo popularne i nic w tym dziwnego, gdyż jesteśmy niemal uzależnieni od smartfonów. I rozładowanie telefonu w  najmniej oczekiwanym momencie jest frustrująca. Dlatego też z pomocą przychodzą nam powerbanki.  Są to urządzenia, które przy pomocy kabla naładują nasz telefon o konkretną ilość % baterii. Urządzenia potrafią mieć różne kolory i kształty. Tym razem testujemy coś bardziej kobiecego – Powerbank Remax 2400mAh Szminka.

Powerbank Remax 2400mAh Szminka

Czy zajmuje on sporo miejsca w torebce? Otóż nie! Ten mały, sprytny gadżet wygląda jak szminka i jest dokładnie podobnej wielkości. Różni się może grubością. Jednak bez problemu możemy schować go w kosmetyczce i nosić ze sobą.

Powerbank Remax

Powerbank Remax

Pojemność akumulatora to 2400mAh, co pozwala na naładowanie baterii praktycznie do końca. Power bank posiada wbudowaną diodę, która świecąc na niebiesko informuje nas o tym, że ładowanie jest w trakcie. Gdy przenośna ładowarka rozładuje się – dioda po prostu gaśnie.
Power bank jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeładowaniem i rozładowaniem. Mamy pewność, że nasza “szminka” jest zawsze gotowa do pracy. W zestawie otrzymujemy kabel USB-micro USB, który jest standardowym do współpracy ze wszystkimi smartfonami. Do wyboru mamy trzy kolory.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News