NewsZdrowie

Relan – Naturalny antydepresant na uspokojenie

Naturalny antydepresant na uspokojenie
Naturalny antydepresant na uspokojenie

Obecny świat wciąż pędzi do przodu, a my z nim. Co za tym idzie wciąż towarzyszą nam nerwy, stres, często kończy się to nawet depresją. Dlatego też zanim będziemy musieli sięgnąć po silniejsze środki warto temu zapobiec. Sposobów na uspokojenie jest wiele. Jednym z nich jest odpowiednia suplementacja, o której dziś opowiem. Opiera się o na na działaniu ziół, jednak, aby zadziałały należy przede wszystkim pamiętać o systematyczności w zażywaniu.

Relan – Naturalny antydepresant na uspokojenie

Relan – Naturalny antydepresant na uspokojenie powstał, aby w naturalny sposób niwelować skutki depresji, złego samopoczucia oraz stresu. Jest mieszanką precyzyjnie dobranych, niezwykle skutecznych ekstraktów roślinnych m.in. Sensoril​, Serenzo, Saffr’Activ​ oraz witamin. Unikatowa receptura oraz wysokie dawki składników najwyższej jakości, zapewniają skuteczność suplementu.

Relan – skład

W skład suplementu wchodzi szereg składników. Niektóre z nich są unikalne i niespotykane w innych dostępnych na rynku tego typu produktach. Mowa o :

  • SerenzoTM – ekstrakt z skórki słodkiej pomarańczy (20% limonen)
  • Sensoril – ekstrakt z korzenia i liści witanii ospałej (10% glikozydów witanolidowych, 32% oligosacharydów)
  • Saffr’Activ ® – ekstrakt z słupków szafranu (3% krocyny)
  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (5% ginsenozydów)
  • Ekstrakt z ziela dziurawca zwyczajnego (0,3% hypercyny)
  • Ekstrakt z kwiatu rumianku pospolitego (5% apigeniny)
  • Niacyna
  • Witamina B6

Serenzo to 100% naturalny, certyfikowany, organiczny ekstrakt wytwarzany z określonych gatunków cytrusów. Posiada wysoką, 20% zawartość składnika aktywnego, dzięki czemu skutecznie redukuje negatywne skutki stresu, działa uspokajająco oraz łagodzi napięcie nerwowe organizmu.

Sensoril​ czyli ekstrakt z korzenia i liści witanii ospałej (ashwagandha). Dodaje naturalnej energii, poprawia koncentrację, łagodzi stres, poprawia jakość snu.

Saffr’Activ​ to ekstrakt z słupków szafranu, który poprawia nastrój, łagodzi stany depresyjne i ułatwia zasypianie.

Relan – dawkowanie

Zalecana dzienna dawka suplementu Relan – Naturalny Antydepresant to 2 kapsułki. Należy przyjmować je doustnie, popijając wodą (300 ml). Jedną kapsułkę przyjmujemy rano, jedną wieczorem.

Relan – działanie

Suplement diety przyjmuję już regularnie od jakiegoś czasu. Jeśli chodzi o działanie to rzeczywiście zauważyłam pozytywne efekty. Wcześniej potrafiłam wybudzać się co jakiś czas w środku nocy, gdy mój dzień przebiegał dość stresująco. W tej chwili jakość mojego snu uległa poprawie, a ja wstaje wyspana. Mam większą chęć do działania i podejmowania nowych wyzwań, co jest szczególnie ważne podczas bycia mamą. Na pewno na pozytywne działanie ma pływ zastosowanie ekstraktu z korzenia żeń-szenia koreańskiego, który uspakaja, relaksuje, poprawia koncentrację oraz zdolności zapamiętywania. Dodatkowo dziurawiec i zawarta w nim hypercyna również wykazuje działanie uspakajające i antydepresyjne. Warto dodać, że Relan jest także produktem wegańskim i nie zawiera sztucznych składników.

Wybierając suplement diety kierujcie się przede wszystkim jego składem, tym czy jest bezpieczny i sprawdzony. Ja miałam już okazję przekonać się o jakości suplementów Grinday podczas stosowania suplementacji antyoksydacyjnej NoOxi. O efektach możecie również przeczytać na moim blogu.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News