DzieckoNews

Przegląd prezentów na dzień dziecka

To już nasz trzeci dzień dziecka. W tym roku mieliśmy większe pole do popisu niż w latach ubiegłych, gdyż dziecko urosło ;). Pokażę Wam dziś nasze prezenty na dzień dziecka. Może coś Was zainspiruje do kupna.
Pierwsza propozycja to drewniana tablica dwustronna z akcesoriami . Idealna, jeśli Wasz maluch lubi zabawy kreatywne. Pozwala rozwinąć wyobraźnię oraz zdolności manualne dziecka. Z jednej strony tablica jest czarna, dzięki czemu można pisać po niej dołączoną do zestawu kredą. Natomiast strona druga – biała (magnetyczna) jest odpowiednia do malowania po niej pisakiem suchościeralnym również znajdującym się w zestawie z tablicą. To świetny wybór, gdyż nie jest ona wielkich rozmiarów i zmieści się z łatwością nawet do małego pokoiku dziecka. Posiada również wygodną półeczkę, na której dziecko może przechowywać akcesoria.
Wymiary tablicy; 34 x 68 cm
Wymiary półki ; 34 x 31 cm
Wymiary powierzchni rysowania; 30 x 35 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

Książki to nasza kolejna propozycja, według mnie zawsze udany prezent. Jeśli jeszcze taka książka posiada dodatkowe „opcje” jak układanka to prezent idealny! Co mam na myśli? Serii „Czytam i Układam” od Egmont Polska. Ja na początek wybrałam dwie książeczki z tej serii – Masza i Niedźwiedź. Czytam i układam. oraz Barbie. Czytam i układam .  Jednak nie wykluczone, że inne też pojawią się u nas. Każda z nich zawiera w sobie opowiadanie a dodatkowo jest też układanka z 30 puzzli. Po wyjęciu puzzli z układanki widzimy pod spodem obrazek, który należy złożyć. Dzięki czemu dziecko wie czego ma szukać i co w jakiej kolejności dopasować. To świetny wstęp do trudniejszych układanek na przyszłość.

 

 

 

 

 

 

 

 

Klocki edukacyjne Meli Basic seria klocków przeznaczona dla najmłodszych. Proste, jednolite kształty i masa różnych kolorów, pozwolą stworzyć dowolne obiekty i te bardziej złożone i te mniej. Możemy tworzyć przedmioty zaprezentowane na dołączonych do zestawów instrukcjach lub po prostu zrobić to co nam podpowie wyobraźnia. Jedynym ograniczeniem na jakie możemy natrafić, to tylko liczba elementów w zestawie… Jak widzicie Meli to nie tylko świetna zabawa dla dzieci ale również dla dorosłych – w nas dużych też przecież drzemie dziecko ;). Klocki Meli to dziecko w nas obudzą na nowo! Zapraszam Was na stronę producenta, do wyboru macie bardzo wiele rodzai w zależności od zaawansowania zabawy :).

 

 

 

 

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko