NewsUroda

Prostowanie włosów w domu: co kupić? Wskazówki i zalecenia

Prostowanie włosów jest możliwe nie tylko za pomocą prostownicy, ale także poprzez wykonanie określonych zabiegów. Te rodzaje prostowania, stworzone po to, by móc zrobić to samemu, są półtrwałe i nie nie niszczą tak włosów jak urządzenia.

Kosmetyk wypełnia włókna główne produktem, aby uzyskać efekt prostszych włosów przy mniejszym puszeniu. Najbardziej znane produkty do prostowania włosów to brazylijskie lub keratynowe. Technika oparta na keratynie, białku naturalnie zawierającym łuski włosa. Te produkty prostujące były początkowo krytykowane za zawartość formaldehydu, teraz firmy wyeliminowały go ze swoich składników, stawiając na bardziej naturalne formuły. Dzięki tym kosmetykom jesteśmy w stanie uzyskać gładką, lśniącą, mocną i nawilżoną grzywę.

Placenta Life Keratimask, zestaw do keratynowego prostowania włosów

Profesjonalny zabieg prostujący do użytku domowego bez formaliny opracowany w technologii hialuron system na bazie kwasu hialuronowego i keratyny, który zapewnia całkowitą skuteczność i trwałość do 12 tygodni. Zmniejsza puszenie i pomaga podnieść poziom nawilżenia w strukturze włosów.

Opakowanie zawiera:

  • 30ml głęboko oczyszczającego szamponu,
  • 150ml kuracji wygładzającej,
  • 30ml regenerującego szamponu oczyszczającego
  • 30ml odżywki
  • Oprócz instrukcji pędzel i rękawiczki.

Jeśli chodzi o sposób użycia, to na początku myjemy włosy i je suszymy. Następnie nakładamy krem załączonym pędzelkiem. Teraz czas ma przeczesanie włosów i ponowne suszenie. Prostujemy prostownicą, która wytwarza ciepło. Następnie znów myjemy i używamy odżywki. Gotowe. Otrzymujemy idealnie prost włosy bez potrzeby drogiej wizyty u fryzjera. Zaleca się po zabiegu używania szamponu oraz innych kosmetyków do pielęgnacji włosów bez soli i z keratyną, dzięki czemu efekt wygładzenia może się utrzymywać przez wiele tygodni.

Placenta Life Post Alisado Keratina, zestaw do pielęgnacji po keratynowym prostowaniu

Po kreatynowym prostowaniu warto sięgnąć po kompletny zestaw do pielęgnacji włosów Placenta Life Post Keratina. Dzięki użyciu tych kosmetyków przedłużymy efekty zabiegów prostujących. Dodatkowo zadbamy o kondycję włosów. Zawarta w składzie tych preparatów keratyna odbudowuje pasma i wzmacnia je, a także nadaje im połysk i miękkość. Włosy na długo pozostają gładkie, ładnie się układają i są zdyscyplinowane. Zestaw jest idealny do stosowania w pielęgnacji domowej po zabiegu. Kosmetyki Placenta nie zawierają soli i parabenów.

  • Zestaw po keratynowym prostowaniu Placenta Post Keratina:
  • szampon do włosów 250ml
  • odżywka do włosów 250ml
  • płyn termoochronny 50ml

Sposób użycia:
Na wilgotne włosy nakładamy szampon i dokładnie myjemy je. Spłukujemy dużą ilością wody, a potem stosujemy dużą ilość odżywki i znów spłukujemy. Następnie na włosy wilgotne nakładamy płyn termo ochronnym Lisso Keratin i suszymy je. Teraz możemy użyć prostownicy. Efekty prostowania możecie sprawdzić poniżej.

Wyprostowanie kręconych włosów do tej pory wiązało się z niemałą trudnością. Prostowanie brazylijskie zmieniło wiele w tym aspekcie. Ja jestem właścicielką włosów raczej podatnych na zabiegi, jednak ten zestaw zdecydowanie ułatwił mi codzienną pielęgnację i układanie fryzury. Wielkim plusem jest sporo zaoszczędzonego czasu a przy dwójce dzieci to cenny dar. Jak widzicie, włosy po zabiegu wyglądają na zdecydowanie zdrowsze, pięknie lśnią i są mega gładkie. Polecam każdemu kto myśli o keratynowym sposobie na prostowanie włosów użycie właśnie tych kosmetyków.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News