LifestyleNews

Prezenty z pomysłem

W obecnych czasach pomysłu na prezent dla bliskiej osoby szukamy zwykle w internecie. Niejednokrotnie przeglądamy miliony ofert na Allegro, czy też w różnych sklepach internetowych i wszystko wydaje się nieodpowiednie. Chcielibyśmy, aby nasz prezent był bardziej osobisty, wymowny i przede wszystkim sprawił przyjemność obdarowanej osobie. Dlatego też podsuwamy kilka pomysłów.

Jaki wybrać prezent dla kogoś bliskiego?

Oto kilka sugestii:

  • Oryginalnym pomysłem na prezent mogą być papierowe odbitki zdjęć, w ozdobnym pudełku na fotografie, lub w eleganckim albumie. 

  • Inną propozycją jest fotokubek. Możesz samodzielnie stworzyć własną grafikę, korzystając ze znajomego programu graficznego lub wybrać ciekawy napis, lub wspólne zdjęcie. Po przesłaniu projektu do fotolabu i opłaceniu usługi, ekspresowo otrzymasz wybrany kubek.

  • Następną podpowiedzią jest kubek magiczny ze zdjęciem. Jest to oryginalny gadżet, który jest najczęściej w kolorze czarnym i dopiero po nalaniu gorącego płynu powoli odsłania swoją grafikę. Taki niespodziewany efekt z pewnością może wywołać dużo radości. 

  • Kolejnym pomysłem jest koszulka ze zdjęciem, z wysokogatunkowej bawełny, w ulubionym kolorze bliskiej osoby. Wystarczy wybrać ulubione zdjęcie lub zabawny nadruk. Jeśli nie chcesz samodzielnie tworzyć grafiki, to możesz także skorzystać z gotowych projektów proponowanych przez fotolaby.

  • Niezwykle przyjemnym prezentem także może być poszewka ze zdjęciem. Jest to doskonały pomysł na prezent dla chłopaka, czy też dziewczyny. Z pewnością chętnie będzie zasypiał, przytulając się do poduszki z twarzą swojej ukochanej.

  • Kolejną propozycją są magnesy z folii magnetycznej oraz breloki z zaprojektowanym własnym nadrukiem lub zdjęciem. Są to nie tylko miłe ozdoby ale również praktyczne przedmioty, które np. przytrzymają kartkę z listą zadań lub wyróżnią wybrane klucze. Mogą także stanowić niezwykle uroczy, pamiątkowy prezent dla gości weselnych. Te drobne przedmioty to także oryginalny pomysł na  urodziny, rocznice, Walentynki oraz przydatny gadżet marketingowy podczas wystaw, czy też targów. Są to także to także bardzo popularne upominki w gabinetach pediatrycznych i stomatologicznych.

  • Przyjemnym prezentem dla dwojga mogą również być puzzle z wybranym zdjęciem. Dzięki takiemu upominkowi możemy  wspólnie odkrywać ukryty obraz i przyjemnie spędzić czas.  

 

Jeżeli jesteś zainteresowany niepowtarzalnym prezentem, który sprawi prawdziwą przyjemność komuś bliskiemu, to zdecyduj się na fotogadżety, lub wywoływanie zdjęć online. W internetowym fotolabie Fotocentrum skorzystasz z całego wachlarzu usług fotograficznych, w bardzo dobrych cenach. Polecamy, bo to zawsze się sprawdza!

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle