Śmiało mogę powiedzieć, że biżuteria to najlepszy przyjaciel kobiety ;-). Bo która z nas jej nie kocha? To idealny dodatek na wszystkie okazje – jej uniwersalność jest zaskakująca. Dzięki odpowiednio dobranej biżuterii jesteśmy w stanie wyczarować stylizacje rodem z czerwonych dywanów, ale także zrobić z niej idealne dopełnienie naszego codziennego looku.

Dlatego też, jeśli myślę o prezencie idealnym to jest to pierwsze co przychodzi mi na myśl. Zarówno dla niej jak i dla niego i to niezależnie od wieku. W tym roku skusiłam się sama, nie czekając na Mikołaja zamówiłam coś dla siebie – srebrne kolczyki.

Kształtem przypominają liść paproci, a na każdym z listków umieszczono cyrkonię. Już na samym początku, przeglądając stronę sklepu, wpadły mi w oko, a idąc głębiej w ofertę, ciągle siedziały mi w głowie. Dlatego też wróciłam do nich, gdyż przeważnie pierwszy wybór jest najlepszy. I tak się okazało, gdyż na żywo wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciu w sklepie. Należą raczej do biżuterii bardziej eleganckiej, dlatego też planuję założyć je na wspólną, rodzinną Wigilię.

A jeśli Wy jeszcze nie dokonaliście wyboru to jest to już ostatni dzwonek – propozycje znajdziecie na stronie W.KRUK. Chociaż ja postaram się Wam ten wybór ułatwić i pokażę kilka moich typów – świątecznych kompletów biżuterii (bo w zestawie zawsze wychodzi taniej;) ).

Zostaniemy w klimacie paproci –  W.KRUK naszyjnik srebrny oraz bransoleta srebrna naszyjnik z tym motywem idealnie pasowałyby np. do moich wybranych kolczyków ( Mikołaju czytasz to?;) ).

 

Kolczyki oraz naszyjnik z kamieniami zielonymi to idealna propozycja dla fanki odcieni zieleni.

Co kojarzy się z Wigilią ? Oczywiście pierwsza gwiazdka, dlatego takiej propozycji też nie może zabraknąć.

 

A jeśli szukacie czegoś niezwykle eleganckiego – na przykład dla mamy lub teściowej – to myślę, że te złote kolczyki zadowolą każdą z nich. Ja sama również z chęcią bym je nosiła.
 Kolczyki złote W.KRUK

Oczywiście W.KRUK to nie tylko biżuteria, to także akcesoria, zegarki – a co za tym idzie mnóstwo innych inspiracji na święta. Jestem przekonana, że uniwersalność oferty pozwoli każdemu z Was wybrać prezent wyjątkowy.

#WKRUK
#WKRUK1840
#PrezentIdealnyWKRUK

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda