Pralki ładowane należą do rozsądnych wyborów, do tego mają także przystępną cenę. Ciche, wydajne, piorą delikatnie nasze ubrania. Świetnie pasują do małych mieszkań. Dlaczego warto kupić pralkę ładowaną od góry?

Po pierwsze cena

Pralki ze wsadem od góry idealnie nadają się do małych łazienek. Są znacznie węższe, przez co zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Modele rekordowe sięgają zaledwie 40 centymetrów. Dzięki temu łazienka zyskuje dodatkową przestrzeń, na przykład na większą kabinę prysznicową. Dodatkowo pralka ładowana od góry jest niezwykle łatwa i komfortowa w użytkowaniu, nie musimy schylać się, by wsadzić ubrania, czy też podnosić ciężkiego kosza z wilgotnymi ubraniami z podłogi.

Maksymalna pojemność i moc oraz niewielkie gabaryty

Wiele pralek można kupić po promocyjnej cenie, szczególnie w Black Friday czy Cyber Monday. W porównaniu do modeli z drzwiczkami otwieranymi od przodu, ich cena jest niższa nawet od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. W cenie do 1 tys. zł znajdziemy pralki w klasie energetycznej A++ oraz o pojemności, aż do 8 kilogramów.

Pralka ładowana od góry jest w stanie zaspokoić potrzeby całej rodziny. Modele są rozwinięte na tyle, że posiadają funkcję ważenia prania, programy ekologiczne i do delikatnych materiałów, funkcję usuwania z odzieży sierści psa i kota, wysoką wydajność w czasie wirowania, a do tego cichy tryb pracy.

Pralki do nieustawnych mieszkań

Pralka ładowana od góry to dobre rozwiązanie do nieustawnych pomieszczeń, ale także tam, gdzie nie ma możliwości komfortowego otwierania frontowych drzwiczek. Nad taką pralką nie powinno się jednak nic znajdować, a wnęka, w którą wstawiamy ten typ urządzenia, powinna być odpowiednio wysoka, gdyż górna klapa otwiera się wysoko, aby dozować detergenty.

Jaką pralkę wybrać – pralka Electrolux EW7T3272SP

Electrolux EW7T3272SP

Pralka firmy Electrolux EW7T3272SP ładowana od góry z systemami SteamCare i SensiCare, funkcją Eco TimeManager, opcją SoftPlus i programem antyalergicznym o pojemność 7 kg. System SteamCare zmniejsza o jedną trzecią ilość zagnieceń na praniu. W ostatniej fazie programu wprowadza do bębna parę, dzięki czemu tkaniny są znacznie gładsze. A wszystko to bez wysokiej temperatury i wysiłku związanego z prasowaniem. Program antyalergiczny skutecznie usuwa alergeny z tkanin dzięki połączeniu prania z działaniem pary, która delikatnie dociera do każdego włókna.

Pralka ma program do prania krótkiego – 14min, który pozwala na szybko wyprać zabrudzone lekko ubrania. Jest także opcja odświeżania przy pomocy pary. Idealna do prania swetrów po leżakowaniu w szafie przez lato. Jest łatwa w obsłudze, tak że nawet moja 5 latka ze spokojem wstawia pranie. Wygodna w użytkowaniu i bezawaryjna.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom