LifestyleNewsPorady

Pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka

Święto naszych dziadków zbliża się wielkimi krokami, dlatego też chciałabym dziś podzielić się z Wami moimi pomysłami na podarunki dla nich :). Moje pomysły zaczerpnęłam ze strony MyGiftDna, gdyż lubię spersonalizowane prezenty a ten sklep jeszcze nigdy nie zawiódł mnie, jeśli chodzi o jakość, precyzję wykonania i szybkość dostawy. Co ciekawego możemy znaleźć w ich ofercie?
Znalezione obrazy dla zapytania dzień babci i dziadka
Moja pierwsza propozycja dla Was, to przedmioty co dziennego użytku – kubki dla pary. Pomyślcie jak smaczna będzie ulubiona herbatka babci, czy dziadka pita właśnie w takim spersonalizowanym kubeczku.
Drzewo rodzinne  wydrukowane na papierze fotograficznym ucieszy chyba każdego. Zdjęcia dzieci, wnucząt zebrane na jednym obrazie to pamiątka na wiele lat.
Ostatnia propozycja to grawerowana karafka wraz z 6 kieliszkami. Idealny „opakowanie” na pyszną nalewkę babci lub dziadka. Przy tym pomyślę zatrzymam się na trochę dłużej, gdyż właśnie to będzie prezentem Julii dla Babci, w tym roku.

 

 

 

 

Najlepsza babcia zasługuje na wyjątkowe prezenty. Wyrazista karafka i eleganckie kieliszki do nalewek i likierów wykonane zostały z wysokiej jakości szkła przez najlepszego producenta w Polsce, firmę Krosno. Karafka ma pojemność 850 ml, natomiast kieliszki po 70ml. Grawer na karafce i kieliszkach należy do trwałych, gdyż wykonano go przy pomocy lasera firmy Trotec. Cechuje go ogromna dokładność oraz szczegółowość wykonywanego wzoru. My jesteśmy zadowolone i myślę, że babci prezent również przypadnie do gustu. A Wy macie już podarunki dla dziadków?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle