NewsUroda

Pomadka Iconic Pro Lipstic Makeup Revolution – recenzja

Makeup Revolution Iconic Pro
Makeup Revolution Iconic Pro

Kosmetyki z serii I Heart MakeUp od MakeUp Revolution wypadły u mnie całkiem nieźle. Ich zaletą jest dobra jakość przy niskiej cenie. Dziś sięgnęłam kolejny produkt od MUR. Za sprawą notino.pl pojawiła się u mnie pomadka Makeup Revolution Iconic Pro.

Makeup Revolution Iconic Pro

To jedna z serii pomadek, które wyróżniają się bardzo eleganckim opakowaniem. Makeup Revolution Iconic Pro możemy wybierać w różnych odcieniach – w zależności od naszych preferencji. Ja skusiłam się na głęboką czerwień Makeup Revolution Somewhere out where. Przyznam się, że nie zwykłam używać takiego koloru pomadek, jednak znalazła się ona u mnie z myślą o wieczornych wyjściach. Myślę, że będzie idealnie współgrać z delikatnie podkreślonym okiem.

Szminka Makeup Revolution Iconic Pro pięknie podkreśli Twoje usta i perfekcyjnie uzupełni codzienny i wieczorny makijaż. Kolekcja mocno napigmentowanych pomadek do ust. Charakteryzuje się intensywnymi kolorami i trwałym, matowym efektem.

Właściwości:

  • usta wyglądają na pełne i zdrowe
  • intensywna pigmentacja
  • długo się utrzymuje
  • efekt matowy
Makeup Revolution Iconic Pro

Makeup Revolution Iconic Pro

Makeup Revolution Iconic Pro

Makeup Revolution Iconic Pro

Pigmentacja pomadki jest świetna, wystarczy jedno pociągnięcie, aby przenieść kolor na usta. Jej wykończenie jest matowe, ale nie bójcie się tego, gdyż nie przesusza ust. Nie uwydatnia też suchych skórek, ale faktem jest, że ja ich praktycznie nie posiadam. Kolor utrzymuje się długo, nie blaknie.
Taka pomadka to idealny wybór do pracy. Sprawdzi się na co dzień, jak na spotkania biznesowe. Choć wiele osób pracuje teraz w domu, to kontenery biurowe http://www.alfapartner.pl/wynajem-kontenerow/kontenery-biurowe/ również są często spotykane. To świetna alternatywa dla wielkich budynków korporacyjnych, szczególnie w czasie pandemii.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News