Inne

Płatne ankiety – czy to się opłaca? Ipsos Access Panel i ePanel

Zapewne wiele z Was szukała alternatyw dorobku. Wypełnianie płatnych ankiet to jedne z nich. Jak zarabia się na ich wypełnianiu ? Dzisiaj chciałam Wam przedstawić dwa serwisy, w których najłatwiej mi się zbiera punkty.

1. Ipsos Access Panel

płatne ankiety - Ipsos Access Panel - czy to się opłaca

Rejestracja i uczestnictwo jest darmowe. Podczas rejestracji podajemy maila i na niego dostajemy linki do ankiet. Nie musimy wypełniać wszystkich z nich, ale te wybrane. Za jedną ankietę możemy dostać od 10 do 250 punktów (10 w przypadku niespełnienia kryteriów ankiety). Punkty doliczane są do naszego konta od razu po wypełnieniu ankiety, czas na jej wypełnienie to od 5 do 30 minut. Aktualnie po uzbieraniu 1091 punktów można je wymienić na bon Ticket Compliment Premium o wartości 25 zł. Bony wysyłane są pocztą, a czas oczekiwania wynosi 3 tygodnie od momentu zgłoszeniu wymiany punktów. Ankiety przychodzą tutaj dość często, punkty zbiera się stosunkowo szybko. Kilka bonów w roku to norma.

2. ePanel

płatne ankiety - ePanel - czy to się opłaca

Podobnie jak w przypadku Ipsos Panel, rejestracja i uczestnictwo są darmowe.
Ankiety przychodzą rzadziej niż z Ipsos. Ankiety są dostosowane do uczestnika, ze względu na demografię. Za jedną ankietę możemy dostać od 1zł do 30zł. Najczęściej wynagrodzenie waha się w granicach 2 – 4 zł. Raz zdarzyła się mi ankieta za 40zł. W każdej chwili jesteśmy w stanie sprawdzić ile punktów posiadamy na koncie. Po uzbieraniu 50zł możemy zlecić wykonanie przelewu na swoje konto. Pieniądze powinny być u nas w ciągu 45 dni.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Inne