NewsUroda

Ochrona przeciwsłoneczna z Allerco Emolienty

O tym, jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna pisałam Wam już nie raz. Jako, że ja mocno wierzę w to, że jeszcze gorące dni wciąż przed nami i lato na trochę jeszcze zostanie u nas, zapraszam dziś na kolejny post z cyklu ochrony przeciwsłonecznej. Produkty, które Wam dziś pokaże idealnie nadają się na taką pogodę, gdzie słońce jeszcze nadal praży, ale już nie tak mocno. Mowa o Allerco Emolienty z ochroną SPF30.

 

Allerco Emolienty Nawilżająca Emulsja Ochronna SPF30 
Zapewnia
wysoką i skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz jego
skutkami. Jednocześnie właściwie pielęgnuje skórę suchą, wrażliwą,
atopową, skłonną do podrażnień i alergii. Nawilżająca emulsja ochronna SPF 30 stanowi
unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranym fotostabilnym
kompleksem mineralnych i organicznych filtrów UVA i UVB oraz
składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi. Zapewnia skuteczną i wysoką ochronę delikatnej i wrażliwej skóry przed szkodliwym działaniem
promieniowania słonecznego. Molekuła Regen7 chroni skórę przed powstawaniem podrażnień, działa kojąco i łagodząco. Obecne w emulsji emolienty i witamina E wzmacniają płaszcz hydrolipidowy naskórka i ograniczają przeznaskórkową utratę wody (TEWL). Dodatek prowitaminy B5, alantoiny i gliceryny
podwyższa zdolność do utrzymania prawidłowej wilgotności skóry. Posiada
lekką konsystencję. Nie powoduje odczynów fototoksycznych i
fotoalergicznych.

 

 

Emulsja jest zamknięta w tubce o pojemności 150ml zamykanej na wygodny „klik”. Jest bardzo wydajna i myślę, że spokojnie starczy na co najmniej dwa sezony ciągłego użytkowania. Ma lekką, przyjemną konsystencję. Z łatwością aplikuje się na skórze i świetnie się na niej rozprowadza. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając po sobie białego filmu, który często zraża użytkowników do stosowania kremów z filtrami. Co za tym idzie nie bieli skóry i nie pozostawia na niej lepkiej warstwy. Zapach jaki posiada określiłabym jako bardzo delikatny i bardzo lekko wyczuwalny, gdyż nie posiada on żadnych dodatkowych substancji zapachowych. Po aplikacji na skórę całkowicie się ulatnia i nie czuję go wcale. To plus, gdyż produkt będzie odpowiadał nawet najwrażliwszym nosom.

 

Allerco Emolienty Przeciwsłoneczny Krem Ochronny Dla Dzieci i Niemowląt SPF 30
Skutecznie chroni wrażliwą i delikatną skórę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz jego skutkami. Zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (SPF 30), jednocześnie dbając o właściwą pielęgnację skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Nie zawiera substancji zapachowych i oparty jest na łagodnie działających, najwyższej jakości składnikach aktywnych. Produkt wodoodporny, 100% filtrów mineralnych. Przeciwsłoneczny krem ochronny dla dzieci i niemowląt allerco® stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi filtrami mineralnymi SolaveilTM i składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi. Filtry mineralne SolaveilTM to łagodne i fotostabilne filtry UVA i UVB, szczególnie polecane dla wrażliwej i delikatnej skóry dzieci i niemowląt. Molekuła Regen7 to składnik pozytywnie wpływający na stan i wygląd skóry. Działa kojąco i łagodząco oraz chroni skórę przed powstawaniem podrażnień. Zastosowane w kremie emolienty i masło shea wzmacniają barierę naskórkową, chronią skórę przed przesuszeniem i działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Witamina E, alantoina i gliceryna podwyższają zdolność do utrzymania prawidłowej wilgotności skóry. Nie powoduje odczynów fototoksycznych i fotoalergicznych.

 

Krem zamknięty jest również w tubce o pojemności 75ml z zamknięciem typu „klik”. Krem nie ma w sobie substancji zapachowych, dzięki czemu mamy pewność, że nie uczuli naszego dziecka. Jest również wodoodporny – nasze pociechy mogą spokojnie korzystać z basenu itp., a my mamy pewność, że ich skóra jest odpowiednio chroniona. Krem posiada 100% filtrów mineralnych, nie znajdziemy tu żadnych chemicznych odpowiedników. Produkt szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. Pozostawia po sobie lekki biały film ochronny, jednak jest to charakterystyczne przy filtrach mineralnych.
Oba produkty należy nakładać równomiernie na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Dla utrzymania ochrony regularnie powtarzać aplikację, szczególnie po wytarciu lub zmyciu preparatu z powierzchni skóry.
Pamiętajmy o tym, aby chronić skórę naszą jak i naszych dzieci. Na pewno będzie Wam za to wdzięczna.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News