Rękawiczki to niezbędny element zimowej garderoby. Jednak ich noszenie może być nieco kłopotliwe. Dlaczego? Zdejmowanie i wkładanie ich za każdym razem jak tylko dzwoni telefon, czy też dostajemy wiadomość jest dość uciążliwe. To wszystko skutkuje tym, że zwyczajnie ich nie zakładamy. Tak, ja również należałam do osób, którym wiecznie marzły ręce lub chodziłam w jednej rękawiczce, podczas gdy druga była zdjęta, po to aby móc obsługiwać telefon. Na szczęście znalazłam rozwiązanie. Napo Gloves skórzane rękawiczki z technologią touchscreen.

Model Napo Gloves napoFelt to połączenie klasycznej czerni z szarością. Damskie, ocieplane rękawiczki wykonane z naturalnej jagnięcej skóry z nową, niewidoczną i nieścieralną technologią touchscreen Napotouch. Jest ona kompatybilna z ekranami dotykowymi smartfonów i tabletów, ale także bankomatów, biletomatów i nawigacji samochodowych. Teraz używanie smartfona na mrozie nie jest mi straszne. Nie muszę zdejmować rękawiczek i zakładać po zakończeniu rozmowy. Wszystko robię przy ich pomocy.

Oprócz swojej funkcjonalności rękawiczki wyróżniają się także wyglądem oraz jakością wykonania. Stworzone zostały tak, aby ściśle przylegać do dłoni i dawać jak najwięcej ciepła. Dodatkowe ocieplenie sprawia, że na pewno nasze ręce w nich nie zmarzną. Mój model jest dość uniwersalny. Pasuje zarówno do sportowej kurtki, jak i eleganckiego płaszczyka. Nie muszę nosić innych pary rękawiczek do każdego stroju. Za to również je cenię, gdyż jestem osobą, która przywiązuje się do rzeczy i woli nosić jedną niezmiennie.

Oczywiście Napo Gloves to nie tylko rękawiczki dla kobiet. Znajdą się tu także modele dla mężczyzn. Wśród rodzajów mamy rękawiczki miejskie, jak i te typowo samochodowe przeznaczone dla kierowców. One również prezentują się znakomicie i prawdopodobnie zaopatrzę się w kolejną parę, właśnie idealną do prowadzenia auta.

Jeśli spodobał ci się ten model lub poszukujesz czegoś podobnego, to warto zajrzeć na stronę sklepu. Aktualnie trwa promocja -40% i można upolować rękawiczki w naprawdę niezłych cenach. Dodatkowo wpisując kod SALE20, masz dodatkowe -20%. Zbliżają się walentynki, więc może to będzie Wasz prezent dla drugiej połówki.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda